Skocz do zawartości

Indywidualny rachunek podatkowy

Polecane posty

Przeglądając ustawienia "Moja firma" napotkałem miejsce do uzupełnienia indywidualnego rachunku podatkowego. Taki rachunek mam wpisany w rachunkach Organu podatkowego i na jego podstawie generują się operacje bankowe (w trakcie pobierania wyciągów bankowych).

Próba wpisania - wygenerowania wspomnianego rachunku oraz zapisania go w "Moja firma" kończy się komunikatem o istniejącym rachunku.

Komunikat jest ok bo jak wspomniałem wcześniej jest zapisany w rachunkach Organu podatkowego - a z tamtego miejsca nie można go usunąć ze względu na operacje bankowe.

Pytanie brzmi czy jest sens na siłę dążyć do tego aby ten rachunek był wpisany w "Moja firma".

Z drugiej strony istnieje powiązanie z parametrami wspólnika, gdzie przy jednym właścicielu również jest problem z uzupełnieniem tego rachunku.

Link to postu

Witam,

Kartoteka jest zapełniona danymi pobranymi w chwili założenia kartoteki - są stałe rachunki które dopisują się z automatu i rachunek wpisany przez podatnika jako indywidualny rachunek podatkowy. Do tej pory na ten rachunek szły przelewy i są w systemie na wyciągach i tego rachunku nie da się usunąć.

Kiedy próbuje się ten rachunek wpisać do Mojej Firmy dostajemy komunikat o już istniejącym rachunku.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...