Skocz do zawartości

Wygląd oferty - warianty

Polecane posty

Mam pytanie

Chciałbym edytować wygląd oferty tzn nazwy wariantów. Po zmianie w KONFIGURACJA >WYDRUKI>OFERTA>WYGLĄD nie widać efektów. Zmieniam wygląd np opisu wariantu i wygląd się zmienia. Proszę o informację  jak mogę edytować wygląd nazwy wariantu aby zmiany były widoczne. Załączniki : opis wariantu na zdjęciach  (kolor żółty udało mi się zmienić natomiast nazwa wariantu  kolor pomarańczowy niestety się nie zmienia.

 

gestor1.png

gestor.png

gestor2.png

Link to postu

Dziękujemy za zgłoszenie, postaramy się poprawić ten mechanizm w jednej z przyszłych wersji.

 

Na razie proszę zmienić wygląd tekstu z poziomu opcji Popraw wzorzec, w edytorze przejść na zakładkę Raport - Strona pierwsza, w niej na samym dole jest zdefiniowana lista wariantów. Należy zaznaczyć pole określające nazwę warunku.

image.png.877ca12f7418903634a2573fc9347876.png

W prawej części edytora pojawi się sekcja właściwości tego pola. Proszę znaleźć sekcję Appearance, a w niej pole Conditions oraz kliknąć przycisk z trzema kropkami.

image.png.86dfb24cc7b59dbab1d78f02eb478d14.png

Pojawi się okno z konfiguracją wyglądu pola w zależności od tego, czy wariant jest domyślny. W tym miejscu nadaje się oddzielnie wygląd dla pierwszego wariantu i oddzielnie dla kolejnych.

 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...