Skocz do zawartości

PIT-11 pakiet mobilności

Polecane posty

Mam problem z PIT-11, złe liczy mi przychód powinien być brutto minus 30% delegacji a wychodzą jakieś dziwne kwoty nie wiadomo skąd. Czy jest możliwość podejrzenia które pozycję bierze do pit -11  ? Oraz pracownik miał jeden rachunek na początku roku z tytułu um. zlecenie potem przeszedł na umowę o pracę i podwaja mi przychód z umowy zlecenie i oczywiście przychód też źle liczy. Czy jest jakieś rozwiązanie przeliczanie każdej listy i wchodzenie i liczenie przy wielu pracownikach to głupiego robota. nie ma możliwości sumowania przychodów ehh. Proszę o pomoc

Link to postu

Pan wybaczy, ale czy my się mamy domyślać o co chodzi?

Widzę jakiś arkusz z Exclea, widzę jakiś słupek liczb....

Nie wiem (mogę się tylko domyślać) co mam z czym porównywać i co według Pana jest źle?

 

Proszę pokazać widok wynagrodzeń z Gratyfikanta - cały moduł z widocznymi filtrami, datami, kwotami...

Link to postu

Mimo wszystko bardzo proszę o pokazanie widoku wypłat przefiltrowanego po tym jednym pracowniku. aby były widoczne daty, kwoty...

 

Jeżeli Excel to rzeczywiście bezpośredni eksport z Gratyfikanta to wydaje mi się po kwotach, że obsługuje Pan oddelegowanych w jakiś niededykowany sposób.

Proszę także pokazać jakaś wypłatę z oddelegowaniem i pokazać jak Pan wprowadza 30% diet i ewentualnie kwotę wyłączoną ze składek ZUS.

Link to postu

Czyli stosuje Pan obejście, które dawno temu proponowaliśmy do obsługi osób oddelegowanych.

A dlaczego nie używa Pan dedykowanego rozwiązania do obsługi oddelegowanych (funkcja w laboratorium), które udostępniliśmy już chyba rok temu?

 

Niemniej to nie wyjaśnia skąd różnica na PIT-11.

Nadal nie pokazał Pan modułu wypłat z datami - usilnie o to proszę od początku bo podejrzewam, że w 2022 roku wypłacone zostało także wynagrodzenie, którego nie widać na Pańskim Excelu. Dokładnie na kwotę 8700.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...