Skocz do zawartości

Powiązane konta użytkowników w 123 SUbiekt od Biura Rachunkowego kontra wymian online z Rachmistrz Nexo

Polecane posty

Dzień dobry, mam dwoje klientów którzy prowadzą 2 JDG , rozliczane u mnie na Rachmistrzu NEXO. Mają oboje odrębne konta Insert na różnych adresach e-mail.

Ponieważ Ci klienci prowadzą wspólne interesy to dla wygody Klient 1 podpiął się jako drugi użytkownik do konta Insert Klienta nr 2.

 

Udostępniłem niedawno im obojgu usługę Subiekt 123 , z odpowiednimi adresami e-mail Klient1 i Klient2.

Obecnie są dwa problemy

1/ Klient 1 może korzystać z Subiekt 123 , ale nie może uruchomić wymiany Online z Nexo - ponieważ jako Nadawca Dokumentów nie wyświetla mu się moje biuro tylko Klient 2 widziany jako Klient Biura Rachunkowego  nazwa nadawcy to "Klient 2 (Biuro Rachunkowe)" a powinno być "Klient 1 (Biuro Rachunkowe)"

Wygląda to jakby Klient 2 wysyłał mu zaproszenie do Subiekta a nie Biuro.

Wybranie tej  opcji nie pozwala na wymianę danych.

2/ Przy logowaniu do aplikacji Subiekt do konta Klienta 2 jako Klient 1 ale również jako Klient 2 - na fakturze w miejscu na podpis  jako "Wystawca Dokumentu" widnieją dane Klienta nr 1

 

Uff. Chyba nie poplątałem . Czy możliwe żeby mieli obaj takie same uprawnienia na koncie Insert ??

 

 

 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry Panie Tomaszu,

Dziękuję za przesłanie pytania. 

2. Na fakturze w miejscu podpisu widnieją dane osoby, która wystawiła dokument. Jeżeli konto klient1 zostało użyte do wystawiania dokumentów w aplikacji klient2 to jego dane (imię i nazwisko z Konta Insert) będą widniały jako wystawcy.

1. Panie Tomaszu, proszę od nowa dla dwóch udostępnionych kont (konta klient1 i klient2) skonfigurować i przesłać zaproszenia do wymiany danych online. I uczulić odbiorców, żeby klient1 zaakceptował zaproszenie na swoim koncie a klient2 na swoim koncie. Dostęp klienta1 do licencji klient2 nie wpływa na wymianę danych.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...