Skocz do zawartości

[Sfera] Nazwa dokumentu w rozliczeniach rozrachunku

Polecane posty

Wchodząc z poziomu UI w rozrachunki, następnie klikając na wybrany rozrachunek mamy wewnątrz sekcje rozliczenia:

image.png.2818ec89b4dee0259e01ebdf3065a62e.png

W jaki sposób używając Sfery mogę pobrać nazwę dokumentu widocznego na powyższym screenie.

Obecnie pobieram obiekt typu Rozrachunek, obiekt ten posiada funkcję Rozliczenia():
 

var rozrachunek = _nexoConnection.Uchwyt.PodajObiektTypu<IRozrachunki>().Dane.Wszystkie().First();

foreach (var rozliczenie in rozrachunek.Rozliczenia())
{
	var nazwaDokumentu = ?
}

W powyższym kodzie z łatwością mogę znaleźć datę oraz wartość jednak nie widzę nigdzie jak pobrać nazwę tych dokumentów czyli: KM 2/2012, Wpłata bankowa, KFS 15/GK/2021.

Gdzie ta nazwa może się znajdować?

Edytowane przez Grzegorz Święch
Link to postu

Takie rozwiązanie na szybko, to udało mi się dojść do zmiennej która zawiera potrzebne informacje w PozycjaRozliczenia.Rozliczenie.Sesja.RozliczaneDokumenty, tylko ta zmienna może zawierać listę dokumentów, ale widzę zawsze ten ostatni nas interesuje więc pobieram to na razie w taki sposób:

 

var rozrachunek = _nexoConnection.Uchwyt.PodajObiektTypu<IRozrachunki>().Dane.Wszystkie().First();

foreach (var rozliczenie in rozrachunek.Rozliczenia())
{
	var nazwaDokumentu = pozycjaRozliczenia.Rozliczenie.Sesja.RozliczaneDokumenty;

    if (nazwaDokumentu.Contains(","))
    {
      nazwaDokumentu = nazwaDokumentu.Split(',').Last().Trim();
    }
}

Jednak ciągle jest problem ponieważ to pole ma limit znaków i jak je przekroczy to daje ... na końcu i nie widzę ostatniego,

ma ktoś pomysł jak się do tego pola dostać w inny sposób?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...