Skocz do zawartości

Podstawa miesięczna - wynagrodzenie minimalne

Polecane posty

Dzień dobry, 

być może temat był poruszany ale nie mogę się dokopać nigdzie do tego czego szukam.

Czy mogę prosić o pomoc?

Rozpoczynam pracę z Gratyfikantem nexo, w danych wdrożeniowych mam przeniesione dane z 2022 roku z Gratyfikanta GT. W Nexo chciałabym naliczać poprawnie wypłaty dla pracowników od 2023 roku. Coś robię źle ale nie wiem co :(

Przechodziłam przez definicje składnika "podstawa m-czna" wybierałam tam Płaca Minimalna, następnie w umowach zmieniałam składnik na podstawę minimalną i wybierałam ze słownika składników. Niestety przy wyliczeniu LP kwota jest 0,00 zł, moge ręcznie dodać wartość 3490 zł ale to nie jest rozwiązanie. 

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc przy rozwiązaniu tego problemu bo bez tego nie moge ruszyć z wynagrodzeniami :(

Link to postu

To nie jest umowa. To jest definicja listy płac. Widać, że wartość na wypłacie będzie pobierana z wartości zdefiniowanej w słowniku składników.

Pytanie co jest w umowie.

 

Naprawdę polecam wdrożenie programu (ewentualnie gruntowne szkolenie) bo nawet jeśli Pani sama teraz rozwiąże problem zerowych wypłat to wiele innych aspektów może być nieprawidłowo zdefiniowanych, co będzie powodowało wiele nowy problemów w przyszłości - wielu z nich będzie się po czasie trudno pozbyć.

  • Lubię to 1
Link to postu

Szkoda - proszę się przygotować na wiele problemów w przyszłości.

 

Widać wyraźnie, że w umowie zdefiniowano pobieranie wartości ze słownika składników. Pewnie jest tam zero.

Jeśli wszystkim wypłacacie Państwo minimalną to można tę wartość wpisać w słowniku, a jeśli jest różnie to raczej w umowie.

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...