Skocz do zawartości

Data urodzenia w PIT36 za 2022

Polecane posty

Proszę o kilka informacji:

  • Czy na innym podmiotach dzieje się podobnie?
  • Czy po dodaniu nowego wspólnika i wygenerowaniu na niego deklaracji PIT-36, również data się nie przenosi?
  • Czy na deklaracji PIT-36L data również się nie przenosi (mowa o istniejącym i nowym wspólniku)?

Po sprawdzeniu powyższych zagadnień proszę przeprowadzić czynności serwisowe zgodnie z tematem e-Pomocy technicznej InsERT GT – Jak przeprowadzić czynności serwisowe na bazie danych? po czym ponownie spróbować wyliczyć pole od nowa (PPM -> Wylicz pole).

Link to postu
6 minut temu, Dariusz Nowak napisał:

Czy na innym podmiotach dzieje się podobnie?

Nie, tylko na tym jednym.

 

7 minut temu, Dariusz Nowak napisał:

Czy po dodaniu nowego wspólnika i wygenerowaniu na niego deklaracji PIT-36, również data się nie przenosi?

Po dodaniu nowego wspólnika data się przenosi.

 

11 minut temu, Dariusz Nowak napisał:

Czy na deklaracji PIT-36L data również się nie przenosi (mowa o istniejącym i nowym wspólniku)?

Tego nie mogę sprawdzić bo w roku 2022 wybrany jest podatek wg skali i nie mogę go zmienić na liniowy bo wyliczone są deklaracje.

Link to postu
51 minut temu, Dariusz Nowak napisał:

Jeśli nie, proszę o przesłanie bazy danych do analizy zgodnie z tematem e-Pomocy technicznej: W jaki sposób wysłać bazę danych do firmy InsERT?

Zrezygnuję z analizy bazy danych ze względu na wprowadzenie opłaty za usługę. Datę można uzupełnić ręcznie i nie ma to wpływu na wysyłkę deklaracji. Bardziej zależało mi na pomocy innym użytkownikom, którzy mieliby podobny problem.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...