Skocz do zawartości

Historia ukończonych szkół

Polecane posty

Witam, 

 

Chciałbym zgłosić sugestię dodatkowego miejsca w module PRACOWNICY zakładka KOMPETENCJE lub DODATKOWE, w którym możliwe byłoby wprowadzenie wszystkich ukończonych szkół. W tym momencie możliwe jest wprowadzenie tylko jednej (ostatniej) ukończonej szkoły. Pod kątem wyliczenia wymiaru urlopu jest ok, natomiast brakuje miejsca na historię lub szkołę którą pracownik aktualnie realizuje.

 

Widziałbym to tak, aby to co jest teraz dla wykształcenia zostało bez zmian - jako ostatnia ukończona szkoła, a chodzi o dodanie dodatkowego miejsca, dla wprowadzenia poprzednich szkół (lub także takich w trakcie ) np. z następującymi polami: Wykształcenie, Check box  czy w trakcie?, Szkoła, Data rozpoczęcia , Data zakończenia ( z możliwością pozostawienia pustego pola jeśli edukacja w trakcie).

Staż byłby niepotrzebny dla tych dodatkowych szkół, zawód również - jak dla mnie niepotrzebny.

 

Link to postu

Czy w trakcie  - to ewentualnie do pominięcia, bo możliwe że będzie więcej zamieszania niż korzyści, to akurat do ewentualnego zastanowienia przy realizacji.

 

Chodzi tylko o ewidencję i możliwość sprawdzenia, wyszukania - np. dla potrzeb awansów, rekrutacji wewnętrznych. W większej firmie jest to bardzo przydatne, sporo osób ma po 2 kierunki studiów, studia podyplomowe itd i dział HR jeśli nie zapyta zainteresowanych to musi przeglądać dziesiątki teczek osobowych.

 

Link to postu

Myślę, że liczba pracowników w firmie może mieć tutaj znaczenie, pracując wcześniej w biurze rachunkowym potrzeby były zupełnie inne, stąd nie pierwsza moja sugestia okazuje się że ma pojedynczy głos.

 

A czy pola własne mają jakieś ograniczenia? Jakaś maksymalna ich liczba ? Korzystamy z nich bardzo dużo z podpięciem słowników własnych.

Link to postu
3 minuty temu, Mariusz Pierzchała napisał:

Myślę, że liczba pracowników w firmie może mieć tutaj znaczenie, pracując wcześniej w biurze rachunkowym potrzeby były zupełnie inne, stąd nie pierwsza moja sugestia okazuje się że ma pojedynczy głos.

Nexo nie jest używane tylko w biurach rachunkowych ;)

 

Nie słyszałem o ograniczeniach na pola własne. Chyba właśnie słowniki własne nadałyby się do tego najlepiej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...