Skocz do zawartości

robienie raportu po aktualizacji 46.01 tragedia - czas trwania kilka minut


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Infobot nexo,

Polecane posty

np. sprzedaż wg pracowników raport za 1 miesiac robi sie kilka minut. Użytkowni szef robi 30 sek reszta tak jak pisze kilka minut

Sprawdzialem to nie kwestia sprzetu a uzytkownika. Dałem innej osobie upr admina nie działa. Dalem haslo szefa raporty poszly szybko

Edytowane przez MACIEJ ZŁOTOWSKI
Link to postu
3 godziny temu, MACIEJ ZŁOTOWSKI napisał:

np. sprzedaż wg pracowników raport za 1 miesiac robi sie kilka minut

Zalecam wykonanie konserwacji bazy danych, którą warto robić po każdej aktualizacji.

3 godziny temu, MACIEJ ZŁOTOWSKI napisał:

Użytkowni szef robi 30 sek reszta tak jak pisze kilka minut

Sprawdzialem to nie kwestia sprzetu a uzytkownika. Dałem innej osobie upr admina nie działa. Dalem haslo szefa raporty poszly szybko

W tym przypadku warto się upewnić, czy nie ma Pan ustawionych innych filtrów.

Link to postu

i znowu zaczynmy od tego, że jest to po mojej stronie. bedziemy pisac 2 tygodnie i sie okaze ze u Was problem. Pisze przecież, że kwesia użytkwonika. Filtry mamy te same. Z resztą jednemu użytkownikowi raport robil sie 40 minut za 1 miesiac. Rozumiem, że 40 min to norma. Problem jest zglaszany przez 40 użytkowników w mojej firmie. Przed aktualizacja bylo ok

Link to postu

odniosę się do wypowiedzi niemerytytorycznej później.

Zestawienie typu : remement, dostawy po terminie, przyjecia - robi bez zarzutu

Zestawienia: sprzedaż, zakup - mieli w nieskończoność - grzebaliście w raprtach zyskach szczegółówych, może przy okazji naprawy cośsię pochrzaniło. Serio wcześniej zestawienia działały szybko. Nie mogę tego powiązać z niczym jak aktualizacja

Link to postu
W dniu 4.07.2023 o 12:31, MACIEJ ZŁOTOWSKI napisał:

i znowu zaczynmy od tego, że jest to po mojej stronie.

Otrzymując zgłoszenia od klientów, szukamy przyczyn zarówno po stronie programu, jak i klienta. Może nie być to odczuwalne, ponieważ na forum poruszane są tylko kwestie związane z możliwymi błędami po stronie klienta.

1 godzinę temu, Dariusz Nowak napisał:

W takim razie proszę o przesłanie bazy danych do analizy.

Proszę wstrzymać się z wysyłką bazy. Prawdopodobnie namierzyliśmy potencjalną przyczynę problemu. Poprawka pojawi się w najbliższej możliwej wersji.

Edytowane przez Dariusz Nowak
Link to postu
  • Rozwiązanie

Zgłoszenie zostało zrealizowane w wersji 46.0.2. Fragment listy zmian:

"Wprowadzono poprawki skracające czas wyliczania raportów "Sprzedaż wg [...]". Wydłużony - względem poprzedniej wersji programu - czas, mógł się pojawiać na niektórych danych użytkowników.";

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...