Skocz do zawartości

uprawnienia statusu - luka

Polecane posty

Wiem czemu świeci się ten komunikat wiem czemu go zablokowałem.

Zablokowałem go bo handlowcy wystawiali faktury zaliczkowe końcowe i zmieniali status na np. częściowa rezerwacja dosatw czyli źle bo nei ściągało towaru ze stanu a towar wydawali

A teraz mam sytyację taką (po zablokowaniu), że PH chce zamknać WZ FL końcową do wydań i tak mu krzyczy

 

image.thumb.png.75951adb493c00e25bce4477d794836e.png

Link to postu
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.12.2023 o 06:03, MACIEJ ZŁOTOWSKI napisał:

Na nowych działa ale nie działa na starych dokumentach z przed aktualizacji. Czyli zabiorę uprawnienie "Zmiana statusu dodawanego dokumentu FL"." i ze starych WZ nie zrobie FL

Nie powtarzamy błędu. Proszę o szczegółowy i dokładny scenariusz wykonywanych przez Pana czynności, do czego jest wystawiana ta faktura końcowa etc.

Link to postu

Chodzi dokladnie o sytuację z tego problemu , który przedtsawiałem w tym zgaadnieniu i który naprawiliscie. Rozmawiałem z konsultantem pzez telefon i stwierdzilimy alenie na 100%, że:

1. Scenariusz przedstawiony na samej górze jest ok versus uprawanienia ale gdy pcały proces (ZK,WZ,FL) rozpoczynyamy po dacie aktualizacji

2.Ale jeżeli np. w X tego roku zrobiłem ZK, WZ  w listopadzie (czyli przed aktualizacją, poprawiającą to uprawnienie) to i tak brak tego uprawnienia blokuje wystawienie FL z WZ

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...