Skocz do zawartości

Zbiorcze naliczanie składek - kiedy doczekamy się funkcjonalności ?

Polecane posty

43 minuty temu, Dariusz Nowak napisał:

Dziękujemy za zgłoszenie, temat zapisujemy do wdrożenia w jednej z przyszłych wersji, nie jestem jednak w stanie określić terminu realizacji.

Dziękuję za odpowiedź, chciałbym zauważyć, iż podoba odpowiedź została udzielona 5 miesięcy temu, minęło kilka miesięcy, użytkownicy zadają podobne pytanie a odpowiedź nie ulega zmianie.  Czy może Pan ustalić w dziale programistów postęp prac w przedmiotowym temacie i podać precyzyjną datę wdrożenia funkcjonalności ?

Link to postu
4 minuty temu, Robert Dworak napisał:

Czy może Pan ustalić w dziale programistów postęp prac w przedmiotowym temacie i podać precyzyjną datę wdrożenia funkcjonalności ?

Jak napisałem wcześniej - w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu realizacji tej funkcji.

Link to postu
2 minuty temu, Dariusz Nowak napisał:

Jak napisałem wcześniej - w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu realizacji tej funkcji.

Nie chodzi nam o podanie dokładnego termin realizacji usługi, proszę o podanie przedziału czasowego np. usługa zostanie wdrożona w listopadzie 2023r

 

Czy może Pan ustalić w dziale programistów postęp prac w przedmiotowym temacie, zakładam, że prace się toczą ......

Link to postu
1 minutę temu, Robert Dworak napisał:

Czy może Pan ustalić w dziale programistów postęp prac w przedmiotowym temacie, zakładam, że prace się toczą ......

Powyższe odpowiedzi są efektem konsultacji z odpowiednim, decyzyjnym w tej kwestii działem. Odpowiedź pozostaje niezmienna.

Godzinę temu, Dariusz Nowak napisał:

temat zapisujemy do wdrożenia w jednej z przyszłych wersji, nie jestem jednak w stanie określić terminu realizacji.

Link to postu
1 minutę temu, Dariusz Nowak napisał:

Powyższe odpowiedzi są efektem konsultacji z odpowiednim, decyzyjnym w tej kwestii działem. Odpowiedź pozostaje niezmienna.

Jak Pan wie w biznesie liczy się czas, nas jako właścicieli firmy interesują konkrety, stąd proszę o ustalenie z osobą zarządzającą terminu realizacji funkcjonalności, 
nie chcemy czekać kolejnych 5 miesięcy .... dla Państwa wdrożenie usługi jest dość łatwe, dla nas klikanie każdego podmiotu to czas.....
Gdy nie wprowadzą Państwo funkcjonalności teraz to do tematu wrócą Państwo za rok, za każdym razem KSEF będzie ważniejszy niż inne rzeczy ....

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...