Skocz do zawartości

wzorzec wydruku


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Kacper Panek,

Polecane posty

21 minut temu, Kacper Panek napisał:

Dzień dobry,

w programie nie ma takiej możliwości. Być może taki efekt uda się uzyskać dzięki zastosowaniu zaawansowanego edytora wzorców wydruku Stimulsoft.

W sprawie zaawansowanej edycji wzorców wydruku zalecamy kontakt z dyplomowanym serwisantem.

już sobie poradziłem.

 

odpowiedz kolegi z Insert - MASAKRA - KOMPLETNA NIEKOMPETENCJA

 

Link to postu
1 minutę temu, Kacper Panek napisał:

Opcja "Popraw wzorzec" służy do uruchomienia programu do zaawansowanej edycji wzorców wydruku Stimulsoft, o którym wspominałem w mojej wypowiedzi:

jasne tylko tam jest "milion różnych opcji" które robią różne funkcje a wydaje się że  pomoc na forum polega na tym żeby wskazać jak to konkretnie wykonać.

Link to postu

W takim razie pragnę Pana poinformować, że źle się Panu wydaje. Zaawansowana edycja wzorców wydruku wykracza poza zakres pomocy świadczonej przez konsultantów na Forum użytkowników InsERT. W tej kwestii udostępnione zostały odpowiednie narzędzia i opis ich przykładowych zastosowań. W razie trudności z ich zastosowaniem klienci mają możliwość kontaktu z serwisantem, których listę również Pan otrzymał. 

 

Na przyszłość proszę o zachowanie kultury wypowiedzi zgodnie z Zasadami Korzystania z Forum. Regulamin odnajdzie Pan na dole strony, pomiędzy opcją zmiany motywu a odnośnikiem Kontakt.

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...