Skocz do zawartości

[Sfera zdarzeniowa] PoWypelnieniuNaPodstawieInnegoDokumentu dla DS wystawianego do Zlecenia

Polecane posty

Nie działa mi wywołanie metody PoWypelnieniuNaPodstawieInnegoDokumentu, w przypadku gdy po zakończeniu zlecenia serwisowego sukcesem, wybieram wystawienie dokumentu sprzedaży. Podejrzewam, że ten typ realizacji został pominięty. Nie widzę też osobnej metody, jak to jest w przypadku ZamowienieWysylkowe.

Póki co, Sobie to jakoś obchodzę sprawdzając dodanie płatności, ale to mega brzydkie rozwiązanie.

Link to postu
11 godzin temu, Radomił Ząbik napisał:

Nie działa mi wywołanie metody PoWypelnieniuNaPodstawieInnegoDokumentu, w przypadku gdy po zakończeniu zlecenia serwisowego sukcesem, wybieram wystawienie dokumentu sprzedaży

Potwierdzam, zapisałem do uzupełnienia.

11 godzin temu, Radomił Ząbik napisał:

Nie widzę też osobnej metody, jak to jest w przypadku ZamowienieWysylkowe

A tu proszę o rozjaśnienie - o co dokładnie chodzi?

  • Dziękuję 1
Link to postu
2 godziny temu, Wojciech Szopiński napisał:

A tu proszę o rozjaśnienie - o co dokładnie chodzi?

No w sensie, potwierdzam, że szukałem, tłumaczę się ;) Podejrzewałem, przez chwilę, że może być osobna metoda, bo w logice programu, zlecenie serwisowe, jest łączone inaczej niż dokumentu, więc może przez to, podłączylibyście to do innej funkcji, od tyle. Ale jak będzie podłączone do bazowej, to lepiej :D

Link to postu
28 minut temu, Radomił Ząbik napisał:

potwierdzam, że szukałem

"Szukajcie, a znajdziecie" :) Ale niestety nie w tym przypadku...

29 minut temu, Radomił Ząbik napisał:

może być osobna metoda

Będzie zrealizowane tak jak dla innych "realizacji".

29 minut temu, Radomił Ząbik napisał:

zlecenie serwisowe, jest łączone inaczej niż dokumentu

Trochę tak, ale pod "zleceniem serwisowym" i tak powstaje rekord w tabeli dokumentów z pozycjami.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...