Skocz do zawartości

Etykieta DPD - Nie podano adresu email

Polecane posty

Godzinę temu, centrumstali com napisał:

Witam,

 

przy tworzeniu etykiety DPD dla ręcznego zamówienia, etykieta nie utworzy się jeżeli nie jest podany adres email odbiorcy. Proszę o zdjęcie tego ograniczenia.

Dzień dobry,

 

To ograniczenie po stronie DPD, nie Sello NX. Przykład dlaczego potrzebujemy maila odbiorcy? np. dlatego żeby otrzymał powiadomienie :)

Link to postu
2 godziny temu, Daniel Salamucha napisał:

Dzień dobry,

 

To ograniczenie po stronie DPD, nie Sello NX. Przykład dlaczego potrzebujemy maila odbiorcy? np. dlatego żeby otrzymał powiadomienie :)

Jest to nie prawda. DPD do prawidłowego utworzenia etykiety nie wymaga podania adresu e-mail. Przykład dlaczego nie zawsze potrzebujemy maila odbiorcy? Zamówienia telefoniczne z wysyłką za pobraniem. W naszej branży mamy też dużo zamówień telefonicznych od pokolenia 45+, gdzie większość nie posiada adresu email i składa zamówienie telefoniczne

Link to postu
17 minut temu, centrumstali com napisał:

Jest to nie prawda. DPD do prawidłowego utworzenia etykiety nie wymaga podania adresu e-mail. Przykład dlaczego nie zawsze potrzebujemy maila odbiorcy? Zamówienia telefoniczne z wysyłką za pobraniem. W naszej branży mamy też dużo zamówień telefonicznych od pokolenia 45+, gdzie większość nie posiada adresu email i składa zamówienie telefoniczne

Sprawdzimy to, byłem święcie przekonany, że to wymagane - i tak wstępnie z zespołem ustaliliśmy. Na tę chwilę rozwiązaniem jest dodawanie swojego adresu e-mail. Obiecuje wrócić w temacie :) 

Link to postu
13 minut temu, Daniel Salamucha napisał:

Sprawdzimy to, byłem święcie przekonany, że to wymagane - i tak wstępnie z zespołem ustaliliśmy. Na tę chwilę rozwiązaniem jest dodawanie swojego adresu e-mail. Obiecuje wrócić w temacie :) 

Dziękuje ;) I tak przy okazji to podanie numeru telefonu odbiorcy również nie jest wymaganym polem przez DPD ;) Podanie meila/telefonu nie jest wymagane również przez innych kurierów takich jak DHL czy InPost (poza paczkomatami). Wymóg ten wprowadził jedynie WzA, ale to jest zrozumiałe przy zamówieniach Allegro

Edytowane przez centrumstali com
  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...