Skocz do zawartości

Integracja subiekt123 z allegro

Polecane posty

  • 4 tygodnie później...
W dniu 22.01.2024 o 10:44, Krystyna Kubik napisał:

Proszę o informację czy subiekt można zintegrować z allegro w zakresie wystawiania faktur

Podbijam temat. Nasi Klienci korzystają z konkurencyjnych rozwiązań, ponieważ nie wiedzą/wiemy czy istnieje oraz jak działa integracja z Allegro. Mamy wykupioną licencję Subiekt 123 dla klientów biur rachunkowych, więc chcielibyśmy aby korzystali z rozwiązania, za które dla nich płacimy.

Edytowane przez Artur Mechliński
Błąd stylistyczny
Link to postu
W dniu 20.02.2024 o 14:47, Konrad Sikorski napisał:

(...) Obecnie zbieramy informacje na temat potrzeb użytkowników Subiekta w obszarze e-commerce.

Dziękuję za odpowiedź.
Henry Ford kiedyś powiedział, że gdyby przed rozpoczęciem produkcji samochodów zapytał ludzi czego chcą do szybszego przemieszczania się, to by mu odpowiedzieli, że szybszych koni.

Ciekaw jestem co wyjdzie z tego zbierania informacji wśród użytkowników Subiekta (123?) zamiast wśród reprezentatywnej grupy potencjalnych klientów (np. przedsiębiorców na Allegro), ponieważ na e-commerce macie ich najwięcej w linii Subiekt GT. Nie w 123 ani nie w nexo. Nowi klienci z kolei idą do konkurencji a klienci Biur Rachunkowych, pracujących na insERT są zmuszeni do korzystania z np. wFirmy, iFirmy itp. które dodatkowo stanowią konkurencję dla Biur oraz dla Was. Dodam, że konkurencja oferuje takie rozwiązania zarówno dla klientów jak i dla księgowych (biur) tych klientów. Standard poszedł w górę.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...