Skocz do zawartości

Konto Insert - problem z rejestracją klienta biura

Polecane posty

Witam, podczas podłączania konta Insert natrafiłem na taki problem. 

Otóż po wpisaniu maila oraz hasła i zalogowaniu do konta z poziomu programu w prawym górnym rogu wyskakuje mi taki komunikat:

image.png.477adcd2ba0c6d32fd55bfb046632578.png

Mimo to pole konto Insert sugeruje, że zalogowanie się powiodło. Podczas logowania pojawia się jeszcze takie okno:

image.png.f707f8eaa77c2fa979bd7fc0b1f5da23.png

W zaciemnionym miejscu znajduje się dwa razy moja firma. Na koncie insert do jednej z nich przypisane są Gratyfikant GT i Rachmistrz GT, a do drugiej Rewizor GT i Subiekt GT. Wynika to prawdopodobnie z tego, że programy te nie były rejestrowane w tym samym czasie. Przy rejestracji utworzyły się osobno 2 firmy z moimi danymi (na obu kontach są te same dane) i na koncie insert mam 2 firmy, do których oddzielnie są podpięte programy insertu. Jednak niezależnie od tego, którą z nich wybiorę, to w momencie, gdy chcę zarejestrować klienta biura rachunkowego pojawia się następna informacja:

image.png.7ff5da73dbca54d34718a6f938f7e11b.png

Gdy klikam "Dodaj firmę do konta Insert" wyskakuje okno, w którym jest napisana informacja, że "Powiązanie konta Insert z firmą zakończone powodzeniem", jednak po zamknięciu tego okna od razu zostaję wylogowany z konta insert (po lewej stronie na powyższym screenie, zamiast "zalogowano jako", pojawia się "zaloguj się" i ikona konta insert jest czerwona). Gdy loguje się na konto na przeglądarce to również tam klient nie został dodany mimo pojawienie się wcześniej informacji o powiązaniu konta z firmą. Dodam, że na koncie posiadam uprawnienia administratora firmy oraz administratora globalnego, programy mam zaktualizowane do wersji 1.78 HF3 i wszystkie licencje mam zarejestrowane.

Czy ktoś ma podobny problem albo wie w jaki sposób go rozwiązać?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...