Skocz do zawartości

Rejestracja klienta biura a ilośc zadeklarowanych podmiotów

Polecane posty

Proszę o informację czy planują Państwo jakieś zmiany w cenniku upgrade do programu Gratyfikat GT. W zeszłym roku nabyłam program z określoną liczbą licencji. Aby mieć wszystko w jednym miejscu przeniosłam płace (i kadry) do Gratyfikanta, nawet dla klientów z jednym pracownikiem. Teraz przy zakupie upgrade na rok, musiałam zadeklarować ilośc aktywnych klientów biura i zapłacić worek pieniędzy za dostęp dla ich bazy w Gratyfikancie. Generalnie przy takich kosztach to zdecydowanie bardziej opłaca mi się utworzyć 60 nowych podmiotów i korzystać z darmowego mikroGratyfikanta dla firm z z 1-5 pracowników. Proszę o informację czy planują Panstwo coś z tym fantem zrobić, bo juz czytam na forach, że ludzie planują zrobić tak jak ja i wracać do DARMOWEGO mikroGratyfikanta, zamiast płacić ciężkie pieniądze za obsługę podmiotu z jednym pracownikiem.

Może jakieś rozróżnienie? Co innego jak rejestruję podmiot z 20 pracownikami, gdzie korzystam z kadr i płac w pełni, a co innego jak mam podmiot z jedną osobą na najniższej krajowej i listę płac za cały rok taką samą. Dla takich osób (tak jak piszę powyżej) bardziej opłaca się przesiąść z powrotem na mikrogratyfikanta po prostu.

Trochę Państwo poszaleli z ceną.

Link to postu

Nasz aktualny cennik można znaleźć tutaj: Cennik dla biur rachunkowych. Na naszych stronach często pojawiają się różne promocje, zachęcam do odwiedzania naszych stron internetowych:

Jeśli chodzi o przejście z programu Gratyfikant GT na mikroGratyfikant GT wystarczy odtworzyć bazę danych z utworzonego archiwum. Więcej o tym można znaleźć w temacie e-Pomocy technicznej Jak wrócić z Gratyfikanta GT do mikroGratyfikanta GT?

Link to postu

Panie Dariuszu. To przecież zupełnie nie o to chodzi. Rzecz w tym, że diametralnie zmieniliście zasady gry w jej trakcie. Do tej pory każde biuro jakie znam z licencją Open na Gratyfikanta GT uruchamiało sobie kadry na pełnym Gratyfikancie, a nie na mikro DLA KAŻDEGO, bo mogło. Teraz kiedy bazy mają po kilka lat wprowadzacie zasadę, która powoduje gigantyczny wzrost kosztów abonamentu za te właśnie jednoosobowe firemki. Zmuszacie ludzi do przechodzenia na mikro Gratyfikanta podczas, kiedy mieli już wszystko ogarnięte i spokojnie sobie pracowali. Pan wie ile to roboty z przenoszeniem danych kadrowych. Obojętnie małych czy dużych to jest kupa bezsensownego klepania pomnożona prze liczbę klientów biura. Przywracanie jakichś archiwów z przed dekady nie ma tu żadnego sensu.

Według mnie honorowo (bo wylaliście dzieci z kąpielą) byłoby wprowadzić zasadę, że aktywny Gratyfikant GT to taki, który wystawia przynajmniej 4 wypłaty. Natomiast podmioty z 1-3 wypłatami są za free w ramach zadośćuczynienia za niewątpliwe zagranie poniżej pasa. Chyba, że zadeklaruje się Pan, że InsERT napisze wszystkim tym ludziom migrator z GGT do mikroGT, tak, żeby bez wkładu pracy mogli sobie te małe firemki ciągnąć dalej na darmowym programie.

 

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...