Skocz do zawartości

Problem z typem transakcji "Za pobraniem"

Polecane posty

Witam,

  Korzystam z usług KEXa mam synchronizację między Kexem a Sello i wszystko działało pięknie i ładnie do piątku..

Ustawienia w słownikach kexa podaję w załączniku.

KEX.png.9dc0660625ceac0aa85353d782d403b9.png

Kex1.png.b00d2e193f7bdca56b3768633fe10c7a.png

Jak widać mam podpięte powiązania między Allegro kurier pobranie i Sello kurier pobranie jako właśnie KEX. problem w tym, że do piątku było idealnie jak ludzie wybierali wysyłkę kurierem za pobraniem to sello wpisywało kex kurier pobranie kwotę pobrania itp..

Natomiast od piątku (podkreślę, że nic nie robiłem z ustawieniami!) nagle w transakcjach w ogóle nie wyświetla się dostawca i typ dostawy Jako KEX, nawet jak bym chciał ręcznie ustawić, że ma to być wysyłka KEX za pobraniem to nie ma Kexa na liście do wyboru.. I nie wiem o co chodzi..

Z wysyłką kex przy przedpłacie jest ok.

 

Próbowałem nawet rozdzielić w słownikach żeby pobranie i zwykły przelew było w dwóch kartotekach ale nadal nie wyświetlało kexa pobranie.. Z innymi dostawami tj. Poczta polska, odbiór osobisty za gotówkę itd działa bez problemu..

 

Link to postu

O faktycznie! Szczerze mówiąc, nawet nie zauważyłem, że pobranie jest Wyszarzone.. Po prostu zmyliło mnie to, że działało przez długi czas a w pewnym momencie znikneło i już..

 

Powieliłem zaznaczyłem i działa :) Dzięki!

 

Jednak potrzebne jest świeże bystre oko które nie kombinowało na wszystkie różne sposoby ;p

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...