Skocz do zawartości

CIT-8, CIT-8/O problem z dostarczeniem do U.S.

Polecane posty

CIT-8 dotarł w wersji 32, a powinien 33, a CIT-8/O w wersji 18, a jest już 19.

Deklaracje wysyłałem już 10 stycznia 2024, może wersja Rewizora była przed aktualizacją ?  

Czy wersja 49.0.0. ma , to poprawione?

Jak sprawdzić w Rewizorze nexo wersje wysyłanego druku?

Edytowane przez Marcin Jermakowicz
Link to postu
4 minuty temu, Marcin Jermakowicz napisał:

Deklaracje wysyłałem już 10 stycznia 2024 może problemem był niezaktualizowana wersja Rewizora ?   

 

Mogła to być jedna z przyczyn.

5 minut temu, Marcin Jermakowicz napisał:

Czy wersja 49.0.0. ma , to poprawione?

 

Tak.

5 minut temu, Marcin Jermakowicz napisał:

Jak sprawdzić w Rewizorze nexo wersje wysyłanego druku?

Na przykład przez dodanie stosownej kolumny do widoku Deklaracje Skarbowe.

 

Rachmistrz i Rewizor nexo – Jak do widoku Deklaracji skarbowych dodać informację o numerze wersji deklaracji?

Link to postu

Ok. Już wiem, że w wersji 49.0.0. są zaktualizowane druki (jest wersja 33🫡), nie wiem jak sprawdzić czy załącznik CIT-8/O jest aktualny. 🫣

Pojawił się jednak problem, że nie mogę wygenerować korekty bo raczej nieświadomie mam coś 

zablokowane w programie.  

Zrzut ekranu w załączniku. 

Komunikatzablokowany.pdf

Link to postu

Nie mogę dokonać korekty bo "obiekt jest zablokowany" (załącznik), restart serwera (znalazłem taką podpowiedz na forum) nie pomaga lub robię to nieprawidłowo (załącznik). 

Tylko ja korzystam z programu. Jeżeli coś edytowałem i nie zamknąłem, to nie potrafię tego znaleźć.  Nie wiem czy mogło mieć na to wpływ, że zmieniłem laptopa i zainstalowałem program, a coś zostało zablokowane na starym laptopie.

Zablokowany obiekt.pdf serwer.pdf

Link to postu

Chyba znalazłem rozwiązanie (lub coś namieszałem 🫣) edytując na serwerze ilość zadań do zakończenia (zmieniając z 3 na 0 , zapisz). Po otwarciu programu można edytować, wykonać korektę CIT-8 w wersji 33. Nie jestem tylko pewny czy załącznik CIT-8/O z automatu zostanie również przekształcony. 

ResetSerwera.jpeg

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...