Skocz do zawartości

inny odbiorca na WZ a inni na FV - omiijanie ustawień płatności

Polecane posty

Klient X - ma wolny limit, Klient Y nie (ale wiemy, że zapłaci niedługo). PH wydaję towar na dowolnego K, który ma limit a daję towar temu, który nie ma. Czyli WZ na X, towar faktycznie idzie na Y. Przychodzi do fakturowania (klient Y już ma wolny limit) i realizując WZ zmienia nabywcę na Y. Jak to zablokować, żeby nie można było zmienić NAbywcy na fakturze i musiał być taki sam jak na WZ?? PH omijają mi moje ustawienia

Link to postu

a może tu mi podpowiecie. Moge ustawic automatyzacje, że jeżeli ktos zmieni odborce/nabywce z dowolnego na dowolnego (bo wlasnie o to chodzi) to slij @. A tu trzeba wskazac knkretnie z jakiego na jakiego. Ja przeciez nie wiem z jakiego edzie zmienial wiec idealnie zeby jakakolwiek zmiana nabywcy slala maila

 

 

image.thumb.png.ee2acb9c1fbf193e3b5e98325e81fcd8.png

Link to postu

W takim przypadku opcja Dowolny powinna być wystarczająca. Jednak żeby mail nie wysyłał się przy zapisaniu każdej WV, a po faktycznej zmianie, warto trochę rozbudować automat. Poniżej przykład dla zmiany nabywcy lub odbiorcy dokumentów już zapisanych. Automat nie wywoła się przy pierwszym zapisaniu.

image.thumb.png.c31256c6ebb9b6fba88e183ba47f20c5.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...