Skocz do zawartości

Nie można usunąć pracownika, który posiada wypłaty.

Polecane posty

Chce usunąć pracownika jednak mam komunikat Nie można usunąć pracownika, który posiada wypłaty.  Sprawdziłem i nigdzie nic nie ma żadnych list płac, umowy itp a pracownika nie można usunąć ? Jak wyświetlić raport szczegółowy dla tej osoby. Chcę usunąć i już. U tego klienta mam Gratyfikanta i Rachmistrza ale zarówno w jednym jak i drugim wszystko wg mnie jest puste. No chyba że zostały jakieś śmieci i teraz nie pozwala usunąć. 

Jak go usunąć ?

PS. Czy da się włączyć zaawansowany tryb występowania błędów, przykładowo że nie można usunąć jakiegoś dokumentu ponieważ jest on powiązany z innymi dokumentami i jakie są to dokumenty. Przykładowo chce usunąć klienta bo są zdublowani i pisze że jest używany, ale gdzie w jakich dokumentach czy mogę to sprawdzić ?

image.png.b162361daa87aca768a5bc618835def1.png

Link to postu

Udało się były jakieś dziwne umowy ze wsteczną datą 

 

Na koniec miałem taki komunikat, z Gratyfikanta nie mogłem usunąć tego pracownika ale z Rachmistrza już tak. Czy da się aby aby problemy były bardziej szczegółowe, dla przykładu jak jest umowa dla danego pracownika by było podane że np 01 z 2020 itp. Bo tak to można szukać wieczność jak się ma więcej danych.  

image.png.fdeb5acd45044ec41ebed3267b20a953.png

Link to postu
11 godzin temu, Jakub Karwala napisał:

Udało się były jakieś dziwne umowy ze wsteczną datą 

Dla programu nie ma dziwnych umów - albo umowa jest, albo jej nie ma i data także nie ma znaczenia - rozumiem, że po wyłączeniu filtrów znalazła się bez problemu?

Nie planujemy rozbudowy komunikatów jeśli odnalezienie powiązanych obiektów jest możliwe w podstawowych funkcjach programu.

 

Temu ostatniemu obrazkowi się przyglądniemy.

 

 

Link to postu

Podałem tylko przykład, ponieważ czasami chcemy usunąć np. klienta a mamy błąd: "Nie można usunąć podmiotu, który jest wykorzystywany". No bardzo dobrze że jest wykorzystywany ale gdzie, ? W starym programie miałem informację, że kasowany wpis jest powiązany np z fakturami 1,2,3,4,5, z dnia 01-02-2024. Tak samo jak z pracownikiem i umowami, jakbym wiedział że w raporcie dostałbym zwrot" Nie można usunąć z uwagi że istnieje umowa/ wynagrodzeni/ lista płac np 01/2018 z dnia 05-05-2018.  Bo teraz jest to szukanie po omacku. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...