Skocz do zawartości

Promocje - ustalanie stalej ceny

Polecane posty

Witam,

Ostatnio natknalem sie na taki oto scenariusz:

Mam 4 cenniki glowne. Produkt w kazdym z nich ma inna cene - wiadomo.

Chcialem zrobic promocje i wyprzedac go za "przyslowiowa zlotowke" niezaleznie od cennika, bo to cena i tak lepsza niz najlepsza.

 

W module promocje zabraklo mi ustalenia ceny "na sztywno". Moge obnizyc o zadany % (co w przypadku cennikow z roznymi cenami da rowny wynik, a ja chce "1zl"), albo obnizyc o zadana wartosc (ten sam problem jak przy %).

 

Jedyna mozliwosc to podgladniecie ceny dla kazdego cennika i stworzenie 4 promocji dla kazdego z cennikow niezaleznie obnizajac cene o konkretne wartosci, aby wyszla "zlotowka".

Druga ustalenie na sztywno ceny w produkcie tracac informacje o cenach (aczkolwiek to rozwiazanie podwaza sens istnienia modulu Promocje)

Trzecia mozliwosc to taka ze w konfiguracji promocji wprowadzicie do wyboru stala cene promocyjna :)

 

Z góry dziękuje!! 

Pozdrawiam

 

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Jedyne, co mogę zasugerować to przejście do kartoteki towaru w Asortymencie i tutaj właśnie zmiana ceny na rzeczoną złotówkę? Zakładając, że cenniki są wyliczane automatycznie (czyli np. na podstawie wcześniej zdefiniowanej ceny ewidencyjnej) zakończenie takiej "promocji" poprzez ich ponowne wyliczenie pozwoliłoby na automatyczny powrót do odpowiednich wartości.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...