Skocz do zawartości

Drukarka fiskalna, a sello ?

Polecane posty

Witam,

Mam takie pytanie (czytałem już na ten temat na forum, ale nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi). Mój szef chce zminimalizować czas pracy magazynierów. Do tej pory paragony były wystukiwane prze magazyniera. Jak przyjdzie poniedziałek i spłyną wszystkie zamówienia z weekendu, to zazwyczaj mamy po 500 paczek do wysłania. Jak magazynier ma wybijać paragony z kasy fiskalnej to zejdzie mu na to cały dzień. Mam za zadanie rozejrzeć się za drukarkami fiskalnymi. Wstępnie wyczytałem, że takie drukarki współpracują z sello, a dokładniej z subiektem. Na stanie mamy też subiekta. Czy można tak połączyć sello/subiekta żeby paragony wybijał wg kolejności zamówień. Np użytkownik Kowalski jest na 1 pozycji i kupił produkt za 50 zł, użytkownik Nowak jest na 2 pozycji i kupił produkt za 70 zł, czy paragony wybite z drukarki fiskalnej będą w tej samej kolejności co zamówienia? Jeszcze jedno pytanie czy na paragonie jest możliwość żeby widniał nr aukcji, login allegro oraz notatka dla sprzedającego (np kolor produktu)? Czy ktoś z użytkowników ma drukarkę fiskalną połączoną z sello ? Drukarkę fiskalną będę miał w poniedziałek (testową). Jeszcze nic nie wiem jak to podłączyć i jak się tym bawić, może ktoś coś pomoże/podpowie ? Proszę o kontakt, pozdrawiam

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...