Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Computer Rrecycling

Użytkownik
 • Ilość treści

  12
 • Rejestracja

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam. Mam bazę która co 2 dni już jest przepełniona i zajmuje 10GB. Jestem zmuszony do zakupu SQL tylko jaką wersje kupić aby działała i była możliwie tania
 2. Czy jakoś można już sobie usprawnić prace z paczkami GLS ? Kiedy można liczyć na integracje Sello i GLS ?
 3. Tak moja baza w Sello to w większości towary pojedyncze. Wiec do każdego robię nowe zdjęcia. Niestety SQL nie znam dlatego mam duży problem z niby prostym zabiegiem tabela au__auction odnalazłem ale już kolumna au_PictureId już nie.
 4. Tak ale póki co nie mam takiej możliwości bo baza ma 10GB a mam wersje Sello 1,26 która nie ma tej opcji pod zmianami zbiorczymi
 5. Nie prowadzę stanów magazynowych w Sello wiec jak usunę powiązania to powinno ruszyć ? Ctrl+B i tam opcja "Usuń cechę transakcji" TAK ?
 6. Rozumiem że powiązania usuwam z wysokości Sello - Aukcje - Zakończone - PP (Usuń Powiązanie z towarem) ? Po uruchomieniu komendy w programie serwisowym Sello otrzymałem poniższy błąd delete from im__Image where im_Id >=1000 Wystąpił błąd podczas wykonywania zapytania. Szczegóły: The DELETE statement conflicted with the REFERENCE constraint "FK_ap_Picture_im__Image". The conflict occurred in database "allegro_cr", table "dbo.au_Picture", column 'ap_PictureId'. The statement has been terminated. Stos wywołań: w System.Data.SqlClient.SqlConnection.OnError(SqlException exception, Boolean breakConnection) w System.Data.SqlClient.TdsParser.ThrowExceptionAndWarning(TdsParserStateObject stateObj) w System.Data.SqlClient.TdsParser.Run(RunBehavior runBehavior, SqlCommand cmdHandler, SqlDataReader dataStream, BulkCopySimpleResultSet bulkCopyHandler, TdsParserStateObject stateObj) w System.Data.SqlClient.SqlDataReader.ConsumeMetaData() w System.Data.SqlClient.SqlDataReader.get_MetaData() w System.Data.SqlClient.SqlCommand.FinishExecuteReader(SqlDataReader ds, RunBehavior runBehavior, String resetOptionsString) w System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteReaderTds(CommandBehavior cmdBehavior, RunBehavior runBehavior, Boolean returnStream, Boolean async) w System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteReader(CommandBehavior cmdBehavior, RunBehavior runBehavior, Boolean returnStream, String method, DbAsyncResult result) w System.Data.SqlClient.SqlCommand.RunExecuteReader(CommandBehavior cmdBehavior, RunBehavior runBehavior, Boolean returnStream, String method) w System.Data.SqlClient.SqlCommand.ExecuteReader(CommandBehavior behavior, String method) w System.Data.SqlClient.SqlCommand.ExecuteReader() w Serwisant.SelloDatabase.ExecuteQuery(String query, Int32& affectedRows) w Serwisant.CustomCommandWindow.backgroundWorkerExecutingCommand_DoWork(Object sender, DoWorkEventArgs e) w System.ComponentModel.BackgroundWorker.WorkerThreadStart(Object argument)
 7. To jak inaczej mam usunąć zdjęcia aby moc podnieść Sello do 1.29
 8. Witam Mam ten sam problem co kolega tzn. u mnie baza już urosła do maximum ale nie znam się na SQL. Którędy usuwa się stare zdjęcia. Ktoś pomorze ? PS. Bazy też nie mogę podpiąć w programie serwisowym Wystąpił błąd podczas podłączania bazy. Szczegóły: Attach database failed for Server 'DESKTOP-J16D4UI\INSERTGT'. An exception occurred while executing a Transact-SQL statement or batch. Unable to open the physical file "C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL12.INSERTGT\MSSQL\DATA\Allegro_CR.mdf". Operating system error 5: "5(Odmowa dostępu.)". Stos wywołań: w Microsoft.SqlServer.Management.Smo.Server.AttachDatabase(String name, StringCollection files) w Serwisant.SqlServer.AttachDatabase(String databaseFilePath, String databaseName) w Serwisant.AttachDatabaseWindow.buttonAttach_Click(Object sender, EventArgs e)
 9. Witam. Otóż mam problem z podniesieniem bazy danych ostatnio zakończyło się to na wersji Selo 1.26. Kolejne kończą się niepowodzeniem. Wersja SQL to Serwer 2012. Pomyślałem ze przeniosę bazę na nowszy komputer ale nie mogę zrobić dearchiwizacji. Baza ma około 10GB a błąd przy końcu dearchiwizacji pojawia się taki. Co robię źle ?
×