Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Marcin T

Użytkownik
 • Ilość treści

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Marcin T wygrał w ostatnim dniu 4 stycznia 2019

Marcin T ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam. Od piątku mam problem z wysłaniem paczek do Webtruckera INPOST- umowa zwykła. Jest tylko informacja OFERTA WYBRANA. Od piątku nie miałem też w ogóle dostępu do swojego konta (info przy próbie logowania- konto nie istnieje) po czym zadzwoniłam do przedstawiciela inpost, hasło zostało zrestartowane- mam juz dostęp do Webtruckera ale cały czas ten sam błąd. Proszę o pomoc.
 2. faktycznie coś w API nie poszło. Wybrałem Utwórz ponownie w serwisie kuriera i jest OK tak więc dzięki.
 3. Witam. Nie wiem dlaczego ale przy jednej paczce wyskoczył mi komunikat w Statusie - Przygotowano oferty. I nie mogę wydrukować listu przewozowego. Nie ma też numeru przesyłki. Kiedy wchodzę na stronę Inpostu nie widać paczki w ogóle. W pozostałych paczkach jest jak zawsze Przygotowana przez Nadawce i z nimi nie ma problemu. Proszę o pomoc.
 4. już znalazłem problem. Inwentura końcowa wczytuje jedną cenę zakupu z towaru a remanent wczytuje wszystkie ceny danego towaru (przed i po podwyżce). Tylko po co ma to księgowa wytłumaczyć jak można pisać na forum Sello gdzie szacun dla ludzi którzy mają większą ochotę od własnej księgowej do pomocy za free. DZIĘKI!
 5. dokładnie o to chodziło, tylko nie rozumiem dlaczego suma magazynu (z remanentu wczytanego) jest nie co inna niż na inwenturze z końca ubiegłego roku, różni się o kilka złotych.
 6. Wiem że to nie miejsce na takie pytanie ale na forum subiekta nie mogę pisać a dlaczego to nie wiem. Pytanie: Większość z Was ma Sello bo też posiadacie program magazynowy Subiekt. Ja mam Subiekta GT i co zrobić żeby na Inwentaryzacji Zbiorczej było wydrukowane: CENA NETTO każdego z produktów oraz łączna cena netto każdego produktu pomnożona przez ilość? Czy jest w ogóle taka opcja bo księgowa nie chce mi bez tego zatwierdzić inwentury a ręcznie pisać nie za bardzo...
 7. faktycznie, dzięki. Czyli pozostaje zaczekać za poprawką...
 8. Nie wiem dlaczego ale po aktualizacji na wersję 1.30.4 nie można wpisać numeru przesyłki przy POCZTEX (jest to jakby zablokowane). Proszę o pomoc.
 9. faktycznie pomogło, trzeba uważać przy kopiowaniu tekstu. Dzięki.
 10. Witam. Chce wysłać aukcję ale wyskakuje mi błąd - jak w załączniku. Proszę o pomoc.
 11. ZWYCIĘSTWO- faktycznie przeoczyłem ten szczegół że maksimum można wpisać 5,90zł. Teraz jest już wszystko ok. DZIĘKI.
 12. pojawia się problem jak wybieram cennik pod dany produkt i wysyłam do allegro, w tym momencie zapala się czerwony krzyżyk...
 13. a więc tak, w WYSYŁKA TOWARÓW SPOSÓB WYSYŁKI dodałem dostawę czyli Allegro przesyłka polecona, następnie dostawcy allegro ''Allegro przesyłka polecona''. Zaznaczyłem DOSTAWA AKTYWNA. Poniżej w OPCJACH DOSTAWY nie mam nic zaznaczone, w NUMERY NADAWCZE mam "nie dotyczy". Wydruki powiązane z dostawą - nic nie wybrałem.
 14. ALLEGRO POCZTA odbiór w punkcie działa natomiast jest problem z listem Allegro Przesyłka Polecona.
×