Skocz do zawartości

Sebastian Olszowski

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Sebastian Olszowski's Achievements

1

Reputacja

 1. Mam kłopot związany z wysyłaniem żądania utworzenia paczek w usłudze Wysyłam z Allegro. Pojawia się komunikat o błędzie, tak jakby jakiś token wygasł. Nie wiem gdzie znajdują się ustawienia, którymi mógłbym się pobawić, żeby rozwiązać problem. Próbowałem po stronie e-nadawcy, próbowałem w ustawieniach WzA w panelu Allegro. (e-nadawca Allegro Pocztex Kurier48)
 2. U mnie instalacja przechodzi poprawnie w każdym z plików. Problem pojawia się przy konieczności aktualizacji bazy, która kończy się błędem.
 3. Ojoj, mój błąd. Napisałem to przed kompresją i odświeżeniem, a później nie usunąłem tego zdania po sprawdzeniu. Odchudziła się. Aktualizacja przeszła, wszystko jest ok. Dziękuję.
 4. No tak, wpisów w raporcie jest z miliard, bo po przekroczeniu pewnej ilości wiadomości, okno z raportami kompletnie przestało się otwierać - tzn. otwarcie powodowało automatyczne zawieszenie się programu. Polecenie SQL pomogło i to jeszcze jak. Wcześniej kompaktowało się do ok. 9 GB. Może warto byłoby przy czyszczeniu bazy dodatkowo truncatować raporty lub dorobić osobną opcję do tego?
 5. Sello podpowiada mi, że zostało mało miejsca na zapis danych w bazie. Nie mogę przez to oczywiście dokonać konwersji bazy do wyższej wersji. No to pora wyczyścić bazę w programie serwisowym. A tam info, że wiadomości zajmują 0% (oczywiście po przeliczeniu i wyczyszczeniu, które nie wpłynęło na pasek zajętości dla jp_Message). Maili nie widać też w ogóle w programie.
 6. Mimo perturbacji związanych z point.ID, turbo wzorcami A-a Z-z oraz labelami-srabelami, udało mi się skonfigurować generowanie listów przewozowych w sello poprzez WzA dla Allegro Punkty Poczta i Allegro Pocztex Kurier48: W obu przypadkach mam jednak kłopot z opcją pobrania - jako osobne metody dostawy. Przy konfigurowaniu dostaw, na liście nie mam Umowa Allegro - POCZTA POLSKA (Allegro Poczta): No i efekt jest taki: Jak podejść do tych pobrań?
 7. Poprawka: Prosta Paczka obsługuje kontakt pomiędzy sello, a API Poczty Polskiej. Czy Sello dysponuje integrowaną funkcjonalnością w tym zakresie? Jeśli nie, to na kiedy planowane są takie zmiany?
 8. Nie mogę znaleźć na forum żadnych konkretnych i aktualnych informacji w temacie integracji z API Poczty Polskiej. Na stronie prostapaczka.pl jest informacja, że Sello obsługuje tę integrację. Jaki jest aktualny status?
 9. Jest możliwość odpięcia oferty od katalogu Allegro, wchodzisz tak jak byś chciał przypisać ofertę i następnie bez wybierania (bez szukania produktu) klikasz na dole "OK". Wtedy produkt odpina się od aukcji Od strony sello w aukcjach trwających?
 10. Miałem aukcję w przygotowanych, oznaczoną jako gotową do wystawienia. Nie dało się jej wystawić, bo limit ofert bez przypisanych produktów w danej kategorii. Przy czym nie mogłem utworzyć produktu, bo teoretycznie musiałbym wystawić aukcję, więc błędne koło. 🤦‍♂️ Ale finalnie znalazłem po stronie sello funkcję utworzenia, więc chwała Wam za to! Jeszcze tylko możliwość odpięcia produktu z trwającej aukcji, aby można było po stronie Sello szybciej tworzyć produkty w oparciu o ew. zmienione parametry. Finalnie okazało się, że po stronie allegro zaznaczyłem wystawienie oferty z jakąś tam późniejszą godziną - stąd nie widziałem jej w sello. Dziękuję!
 11. Niechcący usunąłem trwającą aukcję z listy i chciałbym ją przywrócić. Jak to zrobić? Teoretycznie mogę utworzyć nową aukcję, ale nie wiem jak ją powiązać z konkretnym numerem oferty na Allegro.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...