Skocz do zawartości

Sebastian Olszowski

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Sebastian Olszowski's Achievements

0

Reputacja

 1. Mimo perturbacji związanych z point.ID, turbo wzorcami A-a Z-z oraz labelami-srabelami, udało mi się skonfigurować generowanie listów przewozowych w sello poprzez WzA dla Allegro Punkty Poczta i Allegro Pocztex Kurier48: W obu przypadkach mam jednak kłopot z opcją pobrania - jako osobne metody dostawy. Przy konfigurowaniu dostaw, na liście nie mam Umowa Allegro - POCZTA POLSKA (Allegro Poczta): No i efekt jest taki: Jak podejść do tych pobrań?
 2. Poprawka: Prosta Paczka obsługuje kontakt pomiędzy sello, a API Poczty Polskiej. Czy Sello dysponuje integrowaną funkcjonalnością w tym zakresie? Jeśli nie, to na kiedy planowane są takie zmiany?
 3. Nie mogę znaleźć na forum żadnych konkretnych i aktualnych informacji w temacie integracji z API Poczty Polskiej. Na stronie prostapaczka.pl jest informacja, że Sello obsługuje tę integrację. Jaki jest aktualny status?
 4. Jest możliwość odpięcia oferty od katalogu Allegro, wchodzisz tak jak byś chciał przypisać ofertę i następnie bez wybierania (bez szukania produktu) klikasz na dole "OK". Wtedy produkt odpina się od aukcji Od strony sello w aukcjach trwających?
 5. Miałem aukcję w przygotowanych, oznaczoną jako gotową do wystawienia. Nie dało się jej wystawić, bo limit ofert bez przypisanych produktów w danej kategorii. Przy czym nie mogłem utworzyć produktu, bo teoretycznie musiałbym wystawić aukcję, więc błędne koło. 🤦‍♂️ Ale finalnie znalazłem po stronie sello funkcję utworzenia, więc chwała Wam za to! Jeszcze tylko możliwość odpięcia produktu z trwającej aukcji, aby można było po stronie Sello szybciej tworzyć produkty w oparciu o ew. zmienione parametry. Finalnie okazało się, że po stronie allegro zaznaczyłem wystawienie oferty z jakąś tam późniejszą godziną - stąd nie widziałem jej w sello. Dziękuję!
 6. Niechcący usunąłem trwającą aukcję z listy i chciałbym ją przywrócić. Jak to zrobić? Teoretycznie mogę utworzyć nową aukcję, ale nie wiem jak ją powiązać z konkretnym numerem oferty na Allegro.
 7. Synchronizuję w ten sposób. Nic się nie dzieje. Lista sposobów wysyłki się nie zmienia.
 8. Myślę, że HTML to za dużo. Subiekt nie jest w domyśle przeznaczony do Allegro, ani w ogóle do stron www, a przynajmniej nie bezpośrednio. Ale zwykły Markdown, a nawet poprawienie kwestii formatowania to już byłby rarytas. Niestety z doświadczenia wiem, że nie ma nawet co zaczynać.
 9. Rozumiem. Czy treść komunikatu to jedyna zmienna, którą otrzymuje sello od allegro? Nie ma tam żadnego id komunikatu? Ewentualnie, czy Sello nie jest w stanie wychwytywać tego typu składni w opisach i informować o podobnych błędach? Subiektowy edytor opisów produktów jest bezlitosny.
 10. Sello pisane przez developerów dla developerów. Rozumiem, że treść komunikatu może zwracać allegro, ale czy naprawdę nie można zrobić jakiejkolwiek ludzkiej interpretacji, podpowiedzi, odnośnika do tematu na forum?
 11. Na komputerze-serwerze. Przy predefiniowanych danych w xml-u, tnie prawie od razu. Przy uruchomieniu z CTRL, tnie po wpisaniu danych do serwera, jeszcze przed wybraniem podmiotu.
 12. Cześć, nie mogę otworzyć sello i subiekta. Na przykład przy Sello Admin pojawia się info:
 13. Sello zgłasza uwagę o nie dodaniu dwóch starych transakcji, gdzie "starych" oznacza "sprzed daty ustawionej w parametrach wysyłania i odbierania". Oczywiście owe transakcje są już dawno temu ogarnięte. Datę odcięcia synchronizacji chcę zachować, jednak zastanawia mnie w jaki sposób mogę powiedzieć do Sello "ok, wiem, nie informuj mnie o tym".
×
×
 • Dodaj nową pozycję...