Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Mak Krzysztof Kozłowski

Użytkownik
  • Ilość treści

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
  1. 257470 Supermarket > Artykuły dla zwierząt > Akwarystyka > Podłoża > Podłoża aktywne
  2. Nic to nie daj mimo wielokrotnych prób. Postawiliśmy nową czystą bazę, przeszliśmy przez pobieranie parametrów specyficznych pobieranie pełnych danych o aukcji i efekt jest ten sam. Każdy czy to nowo wystawiony przedmiot , czy to już będący na aukcji zawierający parametr frakcja wyrzuca błąd mino że na aukcji te parametry są uzupełnione. Podkreślam błąd pojawia się tylko przy frakcji, wszystkie inne specyficzne działają prawidłowo.
  3. Dziękuję za odpowiedź. Niestety po zaznaczeniu w ustawieniach synchronizacji parametrów specyficznych (zaznaczyłem wszystkie opcje) i pobraniu pełnych danych aukcji nic się nie zmieniło. Nadal przy wejściu w aukcję w zakładce SPECYFICZNE nie ma uzupełnionej pozycji FRAKCJA (chociaż na allegro wszystko jest uzupełnione). Tak jak wcześniej pisałem, przy wystawianiu aukcji wszystko jest dobrze (pole FRAKCJA jest uzupełnione), dopiero przy próbie aktualizacji danych aukcji trwającej (nawet jeśli nie ma zakupu w tej aukcji) znika ten parametr i pojawia się błąd. Komunikat jest cały czas taki sam: Uzupełnij parametry obowiązkowe: Frakcja. HTTP Status: Unprocessable Entity (422)
  4. Witam, Problem dotyczy wszystkich przedmiotów wystawianych na Allegro gdzie parametrem obowiązkowym jest frakcja. Przy wystawianiu przedmiotu parametr ten jest uzupełniony, po pierwszym zakupie kiedy aktualizowane są stany sello wyrzuca błąd Uzupełnij parametry obowiązkowe: Frakcja Dodam że wchodząc na aukcję allegro parametry te są wpisane ale sello ich nie widzi i twierdzi że nie są wpisane, i nie można zaktualizować stanów, cen... przedmiotu. Proszę o informację jak to rozwiązać. Pozdrawiam
×