Skocz do zawartości

Michalina Wi

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Aktualizacja zakończona. Nadal problem istnieje - brak możliwości wygenerowania wypłaty.
 2. Niestety, po aktualizacji nadal wpisuje na każdy dzień 80% podstawy zasiłku i nie ma informacji, że jest to pobyt w szpitalu.
 3. Wersja najnowsza 1.66 SP3 HF, wypłaty nie nalicza na żaden miesiąc. Miesiąc otwarty kwiecień- nie można go zamknąć, rozliczyć. Raport o rozliczeniu wypłat - puste pole . Raport o rozliczeniu ewidencji jest x przy wypłacie głównej (nie mogę w żaden sposób naliczyć tej głównej wypłaty). Prace serwisowe na bazie danych nie dały żadnego skutku, niestety nadal nie mogę utworzyć wypłaty dla tego jednego pracownika.
 4. Witam, po aktualizacji programu, Gratyfikant nie generuje mi wypłaty dla pracownika (w miejscu, gdzie zawsze jest wynik generowania OK tym razem jest puste pole), który przebywa cały miesiąc na zasiłku chorobowym (kontynuacja L4 od początku roku). Jeśli wpiszę chociaż 1 dzień przepracowany- nadal nie nalicza wypłaty (nadal przysługuje zasiłek chorobowy, pracownik zatrudniony kilka lat).
 5. Wersja 1.66 HF1. Zaciąga nieprawidłowo - pracownik ma zwolnienie np. 01.04-09.04 i w dniu 01.04 był zaznaczony na e-ZLA pobyt w szpitalu ( zasiłek 70% ), to program nie wprowadza w dniu 01.04 pobytu w szpitalu tylko całe zwolnienie wprowadza jako jeden zasiłek 80% od 01.04-09.04
 6. Witam, importując dla pracownika przebywającego na zasiłku chorobowym e-ZLA z ZUS PUE do Gratyfikanta nie został wprowadzony do ECP pobyt w szpitalu (pomimo informacji na e-ZLA). Czy gdzieś trzeba pozmieniać coś w ustawieniach, żeby program to widział i prawidłowo zaciągał dane?
 7. W ten sposób, który Pni przysłała jest ewidencjonowane. Niestety po wprowadzeniu opieki, program nalicza przy liście płac "Nieobecności płatne". Jak wprowadzić definicję składnika, żeby naliczał po wprowadzeniu do ewidencji składnik na liście np. "Opieka nad zdrowym dzieckiem" i żeby przeliczał z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii?
 8. Proszę spróbować poprzez dodanie jednego składnika płacowego (dla ułatwienia np.z nazwą i wartością), która jest finansowana przez pracodawcę jako dodatek (naliczenie) do wynagrodzenia. Natomiast drugi składnik dodać jako potrącenie tej składki od wypłaty. Wtedy naliczone zostaną składki ZUS i podatek a wypłata nie będzie powiększona.
 9. Witam, w jaki sposób mogę zdefiniować składnik Opieki nad dzieckiem zdrowym do lat 14, żeby prawidłowo naliczał na liście płac (zarówno w wymiarze godzinowym jak i całodniowym). Oprócz podstawy wynagrodzenia są premie, które wliczają się do wynagrodzenia urlopowego.
 10. Tylko wtedy i tak nie widać po datach kogo kiedy nie ma i czy nie nakładają się urlopy.
 11. Moim zdaniem najlepiej będzie dodać drugą, osobną listę płac z odpowiednim wyrównaniem dla danego pracownika z obliczonym ręcznie wynagrodzeniem - jeśli powinno ono być większe. Wtedy można będzie doksięgować ją i podpiąć pod decyzję IP.
 12. Przy wprowadzaniu absencji spowodowanej chorobą (w ECP) należy rozwinąć "Kod świadczenia/ przerwy" i tam wybrać 151- Okres nieobecności w pracy usprawiedliwionej bez prawa do wynagrodzenia lub zasiłku. Może to pomoże.
 13. Można dodać nowe pozycje w Składnikach płacowych (najlepiej zdefiniować je wciągnąć dla każdego pracownika, żeby automatycznie się naliczały co miesiąc): 1. np. Pakiety medyczne (jeżeli są różne warianty do wyboru i uwzględniając jaką część płaci pracownik to najlepiej dopisać cyfrę do nazwy - np. Pakiety medyczne 5 zł) i zaznaczyć aby były potrącane z wypłaty (5zł) 2. np. Usługi medyczne (i tu też w zależności jaką kwotę pracodawca zechciał dofinansować- np. 50), dodać jako składnik, który ma być naliczany - najlepiej przypisać do umowy, żeby automatycznie się naliczało. Przy wypłaci
 14. Witam, czy jest możliwość wygenerowania dokumentu w rodzaju planu urlopów? Albo czy gdzieś jest opcja podglądu, którzy z pracowników (zbiorczo) danego dnia przebywają na urlopie wypoczynkowym? Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...