Skocz do zawartości

Jakub Sochacki

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Panie Bartoszu ( @Bartosz Rosa ), bardzo przepraszam, okazuje się że w wysłanym przeze mnie PrintScreenie, Tabela podaje informacje "ilość na aukcji" 1, jednakże w rzeczywistości w subiekcie tego produktu nie ma. Nie rozumiem po prostu czym są oferty w zaznaczonej na zielono lategorii "zmiany oczekujące wysłane poprawnie " na co w takim razie te zmiany tu czekają?
 2. Dlaczego zakończone z powodu sprzedaży produktu, oferty Allegro, nadal nie wznawiają się, gdy produkt ten ponownie pojawił się w subiekcie ( mimo instalacji nowej wersji oprogramowania? ) Na wysłanym zdjęciu widać aukcje zakończone, które mają dodaną ilość, a mimo tego nie wznawiają się automatycznie,
 3. Panie Bartoszu, jeszcze mam pytanie ponieważ mam wrażenie że ciągle nie działa prawidłowo automatyczne ponownie aktywowanie aukcji gdy stan produktu znów zwiększy się powyżej zera.
 4. Dodatkowo potrzebowałbym zrozumieć, dlaczego proces logowania do aplikacji Sello, wygląda u mnie dość dziwnie, najpierw dostaję informacje o nieprowidłowej bazie, potem pojawiają mi się inne bazy do wyboru. czy da sięto jakoś uporządkować, aby procedura otwierania programu była bardzo prosta, ( prawidłowa )
 5. Ok, ale oznacza to że może wyniknąć sytuacja w której np produkt z powodu działających równocześnie lub w bliskiej odległości czasowej automatów, zapisze się w nieprawidłowy sposób? czy dzięki tej wspomnianej kolejności ( hierarchii ) działań nie będzie taka sytuacja mogła nastąpić? Dzięki czemu powinien być utrzymany porządek. Czyli jak rozumiem, utwierdza mnie to w przekonaniu, że żadne dublowanie, błędy w stanach i inne tego typu problemy nie powinny mieć miejsca przy ustawieniach które obecnie posiadam>? -------------------------------------------- Ale proszę je
 6. Panie Bartoszu, w ramach nauki potrzebuję jeszcze jednego wyjaśnienia. Obecnie Sello jest ustawione tak iż nie generuje żadnych dokumentów zk do subiekta. Służy ono jedynie do zautomatyzowania oferty widocznej na allegro i jej zmieniania gdy zmieniają się dane w Subiekt. Jednakże, co dzieje się gdy ktoś dokona zakupu produktu na allegro. Czy w tej sytuacji bezpośredio Sello np zamknie aukcję jeśli zakupiona była jedyna sztuka produktu, oraz co stanie się jeśli Sello podejmie jakąś akcje a informacja z subiekta także niebawem dotrze do sello w trakcie wystawienia ja
 7. Mam pytanie czy w przypadku automatycznych synchronizacji ( w moim przypadku co 18 minut ) oraz w między czasie ręcznym wcyśnięciem z panelu głównego ( synchronizuj z subiektem ) może dojść do jakiegoś problemu?
 8. Moja wersja 1.37.6 ( jednak po kliknięciu w czerwoną chmurkę nie włączą się automatyczna aktualizacja ) Czy to może być odpowiedz na to iż produkt nie chciał się automatycznie wznowić?
 9. Problem ten dotyczył jednej aukcji, jednak tak jak wspomniałem to wszystko dzieje się w fazie testowania niezawodności programu. Dlatego skoro w pierwszym teście już jest coś nie tak to trudno mi uznać obecne ustawienia Sello za prawidłowe. Po prostu nie rozumiem czemu mimo prawidłowego ustawienia w Subiekt, aukcja nie wznowiła się automatycznie. ( poniżej przesyłam jeszcze rzuty ekranu dla ustawień ( załącznik poniżej ) Rozumiem, ale w takim razie czy zaproponowane przez Pana użycie ręcznego uruchomienia Wyślij = Odbierz ( mające na celu sprawdzenie 1 produktu ) mogło uruchomić ponown
 10. Panie Bartoszu, oraz dodatkowo kolejny problem zauważyłem, Po kliknięciu ręcznego Wyślij - Odbierz. Dodały mi się też pewne oferty w śród których zauważyłem że dwie z nich wystawiły się podwójnie ( zdublowały się ich aukcje ) co może generować niezwykły bałagan.
 11. Tak po ręcznym uruchomieniu udało się wysłać produkt, Czy tak wznawiany produkt powinien być widoczny z poziomu allegro jako ostatnia wystawiona pozycja? Czy dodaje się gdzieś wcześniej w ofertach zgodnie ze swoim pierwotnym numerem aukcji? Na ten moment wiem że po ręcznym wysłaniu udało się ale co z automatyzacją tego procesu co dalej w takiej sytuacji?
 12. Niestety nie wiem gdzie mogę znaleźć te funkcje o których Pan mówi? W którym miejscu w aplikacji je odnajdę?
 13. Panie Bartoszu wita Mam zaznaczone automatyczne synchronizowanie ofert co 15 minut, oraz automatyczne wysyłanie zmian oczekujących. Mimo to pozycja której zmiana powinna ponownie wznowić aukcje, nie chcę się ruszyć,
 14. Niestety pojawił sie kolejny problem, podczas oznaczania towarów do zakładki aukcji przygotowanych, niektóre pozycje zwielokrotniają sie, co powoduje ogromy bałagan podczas kontroli ilości tych pozycji.
 15. Może zadam pytanie inaczej, czy w tym polu mogę ręcznie zmienić nazwę przed wysyłką oferty do allegro?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...