Skocz do zawartości

Edward Patek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Edward Patek

 1. Ale jak wystawić fakturę z 19% VAT? dopisałem stawkę (konfiguracja -> stawki VAT), ale się wyświetlają tylko polskie. Klient nie ma VATIN, bo jest osobą fizyczną, więc nie ma identyfikacji kraju.
 2. Wykonuję usługi za granicą. W przypadku, gdy kontrahentem jest firma, to nie ma problemu. Nie potrafię jednak wystawić faktury z VAT 19% (VAT rozliczam w Niemczech) dla osób fizycznych. Jakieś pomysły?
 3. w zakładce miary mam: Wylicz ilość
 4. Zauważyłem, że przy wyborze przesyłki do paczkomatu, jeżeli adres odbiorcy mieści się na ulicy zaczynającej się od cyfry np. 1 Maja, program zgłasza błąd.
 5. Tak, w EZ ceny są dobre. I płatność też jest dobra. Obecnie robiąc paragon patrzę czy suma pozycji jest równa płatności. Jeżeli jest nierówna, to w EZ muszę znaleźć, który towar ma złą cenę.
 6. Więcej. on chyba pobiera ceny z cennika podstawowego nexo.
 7. Czasami występuje rozbieżność cen pomiędzy proponowanym paragonem a lista magazynową EZ towaru z Allegro. Czym to jest spowodowane? Czy istnieje ustawienie, żeby zawsze pobierał cenę, po której klient zakupił towar?
 8. Nie potrafię zsynchronizować stanów magazynu pomiędzy Nexo NX a Sello NX. Jeżeli towar sprzeda się przez Allegro, to ściąga odpowiednią ilość w Ofertach internetowych. Jeżeli sprzedam w sklepie stacjonarnym, to nie ściąga tego. W starym Sello nie było takich problemów. Wprowadziłem również w ofertach internetowych cechy: Stany magazynu i w konfiguracja -> parametry ofert internetowych uwzględnij stan gdy zmieniono, to synchronizuj ilość oferty z cechą "Synchronizuj stany". Druga sprawa, czy można poprawić jakość miniatur w zakładce pakowanie? W tej chwili obrazki są duże, natomiast jakość marna.
 9. w dalszym ciągu błąd występuje przy edycji oferty.
 10. Dziękuję. Faktycznie w pozycji MIARY -> Przy zmianie wartości pozycji powinno być wylicz cenę a było wylicz ilość.
 11. Przy tworzeniu dokumentu końcowego wyskakuje czerwony komunikat BŁĄD: Towar xxx ma ustawione przeliczanie ilości przy zmianie wartości pozycji. Ilość towaru na pozycji będzie nieprawidłowa (powinno być:1 jest:2) Gdzie to zmienić?
 12. Chrome daje komunikat: NET:ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID połączenie czasem pokazuje jako niezabezpieczone a czasem pobiera certyfikat .pasaż24 i jest niezaufany. Posiadam własną domenę. Co robię źle?
 13. Chciałbym, żeby pracownicy nie widzieli faktur wystawionych przez Szefa. W jaki sposób zmienić widoczność faktur wystawionych przez innych użytkowników?
 14. Jak zrobić w naklejce cenę brutto 6,00 zł zamiast 6,00 PLN?
 15. Po aktualizacji Sello do 1.40.1 mam błąd Uruchamianie systemu sprzedaży: Nie udało się uruchomić systemu sprzedaży. System.MissingMethodException: Nie odnaleziono metody: 'Void InsERT.Moria.Configuration.UI.UnityConfigurator.ConfigureSphereWihtoutUI()'. w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.ConfigureSphere(UnityAdapter container, IUnityContainer unity, LaunchMessage launchMessage) w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.ConnectToNexo() w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.PrepareInstanceWithAssemblyResolver() w InsERT.Sello.SalesSystemServer.NexoInstance.PrepareInstance() w InsERT.Sello.SalesSystemServer.SalesSystemHost.ThreadRun()
 16. Ok, rozwiązałem. Nie miałem ustawionej opcji "pobieraj przy każdej synchronizacji..." w Sello->ustawienia->zewnętrzny system sprzedaży->towary
 17. Mam problem z importem zdjęć. Potrzebuję zdjęcia w nexo (dla potrzeb Vendero) oraz w Sello. Nie wiem jak je importować, żeby nie trzeba w każdym programie osobno wgrywać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...