Skocz do zawartości

Grzegorz Sitarz

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Firma X od której kupuję towar ma dwa konta bankowe np 58... 48... Przy wprowadzania faktur zakupu raz używane jest konto np 58... inny razem 48... Jak przy wprowadzaniu faktury zakupu dokonać wyboru tego konta aby później wysłać przelew na odpowiedni rachunek?
 2. Jak w tej sekcji przefiltrować asortyment
 3. Czy jest taka możliwość aby element WIĘCEJ (załączona fotka)zablokować dla wybranych użytkowników, tak żeby pracownik nie mógł samodzielnie wybierać samodzielnie różnych zestawień? Oczywiście nie chodzi tylko o sprzedaż.
 4. Zrobiliście fajną funkcjonalność w cennikach jak "zestawy" gdzie możemy w łatwy sposób kształtować politykę sprzedaży naszej firmy (przez przydzielenie wybranych grup materiałowych do zestawu możemy przypisać odpowiedni narzut dla tego zestawu) Ale tu brakuje jeszcze jednej funkcjonalności. W KLIENCIE w zakładce Handel zamiast rabat domyślny aż się prosi indywidualny rabat dla każdego klienta w rozbiciu na ZESTAWY stworzone w cennikach:)
 5. Czy jest zalecane aby synchronizacja z vendero była włączona na każdym stanowisku, czy tylko np. na serwerze (tylko na jednym stanowisku)? Co jest zalecane? Czy wyłączając Subiekt nexo wraz z synchronizacją na każdym stanowisku w firmie (idziemy do domu) stany magazynowe są zapisywane i aktualizowane z każdą transakcją na serwerze vendero? Czy musimy zostawić jedno stanowisko w firmie (włączony komputer) które te stany nieustannie aktualizuje? No i wreszcie czy synchronizator może być włączany w autostarcie systemu podczas jego uruchamiania, bez uruchamiania Subiekta Nexo?
 6. Czy w vendero można utworzyć stronę która będzie chroniona hasłem dostępu. Chcę zapisać ważne linki ale niedostępne dla pozostałych użytkowników.
 7. Proszę zrozumieć moje oburzenie ale program kupuję (vendero - sklep) od trzech lat i nie mogę przez ten czas z niego korzystać w pełni, ponieważ nie ma tej funkcjonalności. Jak sprzedam parapet o dł np (wybór klienta) 1,35 mb? Jak sprzedam 0,3 kg śrubek? A indeksów mamy tysiące w tych jednostkach. Zakupy można w vendero dokonywać w liczbach całkowitych. Zróbcie może coś takiego że w kartotece towarowej jest opcja do zaznaczenia że dany towar wystawiony w sklepie vendero ma być synchronizowany z precyzją danej jednostki. Chyba proste rozwiązanie i rozwiązuje wszystkie problemy. To my decyduj
 8. Druga opcja to ten program https://www.artoit.pl/moduly/nexo/import_dokumentu.html#nav możesz kupić na 30 dni, rok i dożywotnio. Dzięki niemu zaciągniesz do NEXO PRO spis z excela lub csv Mam ten program i dodatkowo do zaciągania asortymentu https://www.artoit.pl/moduly/nexo/import_towarow.html#nav. Nie wyobrażam sobie życia bez nich.
 9. Może coś takiego: Serwer Novitus https://www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-auto-id/oprogramowanie/manager-nexo-online.html Do tego soft na androida https://www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-auto-id/oprogramowanie/novimag-ar-dla-systemu-android.html ( możesz wystawiać zamówienia, WZ, PZ, kompletować dostawy i wiele innych rzeczy - poczytaj) i wszystko on-line Tylko trzeba trochę zapłacić.
 10. Temat ciągnie się od 3 lat i nic nie można w temacie zrobić? Problem jest taki że synchronizując asortyment z vendero np w jednostce podstawowej ts (tysiące sztuk) z precyzją 3 miejsc po przecinku nie mogę w vendero tego towaru: 1 - zakupić z precyzją 0,25 ts tylko 1 ts i wielokrotność, 2 - stan - vendero tego asortymentu pokazuje 0 ts a w rzeczywistości jest np: 0,75 ts. Rozwiązaniem miało być: 1 - zmiana jednostki podstawowej w subiekcie nexo - NIC NIE ZROBIONO. 2 - zmiana synchronizacji jednostki podstawowej asortymentu na dodatkową - NIC NIE ZROBIONO. Podane przez was rozwiąza
 11. Problem rozwiązany, może istniał łatwiejszy sposób ale działa. Skasowałem konto które nie pobierało wiadomości w gestorze. Zalogowałem się na serwerze poczty i tam pousuwałem zbędne foldery Założyłem w Gestorze na nowo konto pocztowe z tym samym adresem Zsynchronizowałem konto z serwerem Wiadomości pobrały się i od tej pory jest OK.
 12. Którą wersję nexo Pan posiada? - 30.1.0Na jakim serwerze pocztowym znajduje się to konto? - hekkoCzy korzysta Pan z niestandardowego mapowania folderów? - Tak
×
×
 • Dodaj nową pozycję...