Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Grzegorz Sitarz

Użytkownik
 • Ilość treści

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy w vendero można utworzyć stronę która będzie chroniona hasłem dostępu. Chcę zapisać ważne linki ale niedostępne dla pozostałych użytkowników.
 2. Proszę zrozumieć moje oburzenie ale program kupuję (vendero - sklep) od trzech lat i nie mogę przez ten czas z niego korzystać w pełni, ponieważ nie ma tej funkcjonalności. Jak sprzedam parapet o dł np (wybór klienta) 1,35 mb? Jak sprzedam 0,3 kg śrubek? A indeksów mamy tysiące w tych jednostkach. Zakupy można w vendero dokonywać w liczbach całkowitych. Zróbcie może coś takiego że w kartotece towarowej jest opcja do zaznaczenia że dany towar wystawiony w sklepie vendero ma być synchronizowany z precyzją danej jednostki. Chyba proste rozwiązanie i rozwiązuje wszystkie problemy. To my decydujemy jaki towar ma być z jaką precyzją synchronizowany. Fantazjując dalej gdyby jednostkę np ts (tysiąc sztuk) można było wybrać wielokrotność np 0,25 ts (czyli wybierzemy 0,25 lub 0,5 lub 0,75 ale nie 0,2 (wtedy program zaokrągli do 0,25)) W czym to jest potrzebne jednostką jest ts a paczki mamy po 0,25 ts w innym przypadku wielokrotność będzie 0,15 zależy od opakowań. Bardzo proszę nie odkładać tego problemu dłużej, jestem już z wami przeszło 20 lat, i jestem zadowolony ze współpracy oprócz tego tematu. Grzegorz
 3. Druga opcja to ten program https://www.artoit.pl/moduly/nexo/import_dokumentu.html#nav możesz kupić na 30 dni, rok i dożywotnio. Dzięki niemu zaciągniesz do NEXO PRO spis z excela lub csv Mam ten program i dodatkowo do zaciągania asortymentu https://www.artoit.pl/moduly/nexo/import_towarow.html#nav. Nie wyobrażam sobie życia bez nich.
 4. Może coś takiego: Serwer Novitus https://www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-auto-id/oprogramowanie/manager-nexo-online.html Do tego soft na androida https://www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-auto-id/oprogramowanie/novimag-ar-dla-systemu-android.html ( możesz wystawiać zamówienia, WZ, PZ, kompletować dostawy i wiele innych rzeczy - poczytaj) i wszystko on-line Tylko trzeba trochę zapłacić.
 5. Czy tylko u mnie, czy inni też mają ten problem?
 6. Temat ciągnie się od 3 lat i nic nie można w temacie zrobić? Problem jest taki że synchronizując asortyment z vendero np w jednostce podstawowej ts (tysiące sztuk) z precyzją 3 miejsc po przecinku nie mogę w vendero tego towaru: 1 - zakupić z precyzją 0,25 ts tylko 1 ts i wielokrotność, 2 - stan - vendero tego asortymentu pokazuje 0 ts a w rzeczywistości jest np: 0,75 ts. Rozwiązaniem miało być: 1 - zmiana jednostki podstawowej w subiekcie nexo - NIC NIE ZROBIONO. 2 - zmiana synchronizacji jednostki podstawowej asortymentu na dodatkową - NIC NIE ZROBIONO. Podane przez was rozwiązanie zmiany jednostki podstawowej jest pracochłonne i bezsensowne ponieważ zmienia tę jednostkę na wszystkich wcześniejszych dokumentach w systemie. Może jakaś kompetentna osoba zajęłaby się tym problemem w Insercie? Grzegorz
 7. Problem rozwiązany, może istniał łatwiejszy sposób ale działa. Skasowałem konto które nie pobierało wiadomości w gestorze. Zalogowałem się na serwerze poczty i tam pousuwałem zbędne foldery Założyłem w Gestorze na nowo konto pocztowe z tym samym adresem Zsynchronizowałem konto z serwerem Wiadomości pobrały się i od tej pory jest OK.
 8. Którą wersję nexo Pan posiada? - 30.1.0Na jakim serwerze pocztowym znajduje się to konto? - hekkoCzy korzysta Pan z niestandardowego mapowania folderów? - Tak
 9. Od wczoraj mam problem tylko z pobieraniem poczty w gestorze nexo, nic w programie nie było konfigurowane. Czy macie może jakieś sugestie co to może być? Załączam fotkę.
 10. Od trzech lat to słyszę i nic nie możecie zrobić w tej sprawie?????????
 11. 28-04-2020 Teraz strona śmiga jak należy. Pozdrowienia.
 12. 27-04-2020 od samego rana strona ze sklepem bardzo powoli lub wcale się nie odświeża.
 13. Już wiem odznaczone miałem w definicji widoku.
×