Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Paweł Mobisoft.com.pl

Użytkownik
 • Ilość treści

  212
 • Rejestracja

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy jest jakaś opcja aby zmianą zbiorczą uzupełnić parametry specyficzne? Mam ponad 200szt aukcji w których muszę uzupełnić te dane i nie chce robić tego ręcznie. Dodam że głównie chodzi o dodanie parametru Stan, teraz nie ma tam nic a musi być że jest to nowy towar. Jeżeli ktoś z was ma jakiś inny sposób na to, to będę bardzo wdzięczny.
 2. otrzymuję taki komunikat przy próbie synchronizacji, czy w takim wypadku mogę skorzystać z tego skryptu ? Dodam że nic jeszcze nie wciskałem w sello.
 3. Odgrzebuję kotleta. Czy takie rozwiązanie jest już wdrożone ? Jak wy sobie radzicie w sytuacji kiedy jeden towar z subiekta chcecie sprzedawać w kilku różnych cenach na kilku różnych kontach w sello ( baza danych w sello jest jedna ) ?
 4. Czy sello jest w stanie pobrać numery płatności w postaci alfanumerycznej dokładnie takie jakie otrzymujemy od allegro w zestawieniach wypłat? Aktualnie Allegro przesyła bądź można wygenerować samemu zestawienia w których mamy jedynie ID płatności w postaci alfanumerycznej natomiast w sello jest w cyfrowej i nie można w żaden sposób rozliczyć płatności
 5. Koledzy i koleżanki muszę poinformować że znalazłem firmę która stworzyła dla mnie rozwiązanie które rozwiązuje problem przenoszenia powyższych rzeczy. Dodatek jest w stanie przenieść praktycznie każdą jedną komórkę z bazy sello do bazy subiekta GT. Zainteresowanych rozwiązaniem zapraszam na PRIV.
 6. W sello mamy wpisany adres IP ( kiedyś chyba mieliśmy podany również port, aktualnie jest tak jak na zdjęciach ). Tutaj też screany aczkolwiek nie wiem o co pytasz. Uruchamia się szybko ponieważ jest to praca lokalna.
 7. Bartku a jest jakiś sposób aby przepisać to pole do Uwag na dokumencie sprzedaży ?
 8. hmm niestety nie mam takiego TAG do wyboru a wpisanie ręcznie nie działa:
 9. Bartku to jak jeszcze mógłbym prosić o dodanie w tagach numeru przesyłki - tego też brakuje z tego co widzę.
 10. Komputery są w zupełnie różnych punktach Polski. Połączenie jest poprzez VPN. Pytanie co w takim razie można zrobić. Pingi mamy pomiędzy punktami na poziomie 30-40ms więc nie ma tragedii. Łącza i tu i tu mamy stałe. Kiedyś działało w miarę normalnie ( oprócz tego że strasznie wolno to działało ).
 11. Sello zwraca taki błąd: Wystąpił błąd przy aktualizowaniu towaru w Sello: Synchronizowanie towaru Sello: Tworzenie listy towarów: [DBNETLIB][ConnectionWrite (send()).]Błąd ogólny sieci. Zajrzyj do dokumentacji sieci. (0x80004005) Dodam że synchronizacja trwała grubo ponad 8h więc tutaj też jest coś nie tak.
 12. Witam, poszukuję dodatku który jest w stanie przenieść konkretne dane z bazy danych Sello ( chodzi o id_transakcji allegro oraz o nr nadania paczki ) do bazy Subiekt GT i umieści je w polu Uwagi Wiem że takie dodatki muszą istnieć ale nie potrafię ich znaleźć w internecie. Z góry dziękuję za pomoc.
 13. Witam, poszukuję dodatku który jest w stanie przenieść konkretne dane z bazy danych Sello ( chodzi o id_ransakcji allegro oraz o nr nadania paczki ) do bazy Subiekt GT i umieści je w polu Uwagi Wiem że takie dodatki muszą istnieć ale nie potrafię ich znaleźć w internecie. Z góry dziękuję za pomoc.
×