Skocz do zawartości
Forum użytkowników

M W

Użytkownik
 • Ilość treści

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral
 1. W logu jest taki wpis: Aktualizacja podmiotu: SELLO z wersji: 1.320 do wersji: 1.33.0.3046 dnia: 2020-01-15 Zastosowano do podmiotu skrypt: C:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Skrypty\skrypt1.320_1.330.enc Nie powiodło się wykonanie polecenia: ALTER TABLE jb__Job ADD CONSTRAINT PK_jb__Job PRIMARY KEY CLUSTERED ( lg_Id ) ON [PRIMARY] Błąd 80040E14: Could not allocate space for object 'dbo.SORT temporary run storage: 422212478042112' in database 'SELLO' because the 'PRIMARY' filegroup is full. Create disk space by deleting unneeded files, dropping objects in the filegroup, adding additional files to the filegroup, or setting autogrowth on for existing files in the filegroup. Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 80040e14: Could not allocate space for object 'dbo.SORT temporary run storage: 422212478042112' in database 'SELLO' because the 'PRIMARY' filegroup is full. Create disk space by deleting unneeded files, dropping objects in the filegroup, adding additional files to the filegroup, or setting autogrowth on for existing files in the filegroup.
 2. Pobieram wersję 1.32.2 ale wszędzie pobierane jest 1.33 - gdzie można znaleźć archiwalne wersje sello? Czy działa Wam wersja 1.33?? Czy tylko u mnie ten problem?
 3. Archiwizację 1.32 zrobiłem ręcznie. Po instalacji 1.33 program sam sugeruje archiwizację więc wybrałem tą opcję po instalacji, ale sello potem po jakimś czasie blokuje się - nie może jej wykonać. Dodam że Sello 1.33 instaluję jako administrator, używam Windows 10
 4. Sello 1.33 po instalacji nie chce zrobić kopii zapasowej podmiotu w wersji bazy 1.32, po pominięciu tej opcji program nie chce dokonać aktualizacji wersji bazy do 1.33 - pasek postępu dochodzi do ok. 75%, komunikat - aktualizacja podmiotu nie powiodła się. Powracam do wersji 1.32
 5. Nie jestem pewien ale chyba coś mi już dzisiaj szwankuje sello - nie wiem czy allegro nie wprowadza już jakichś zmian / testów. Mam ustawione pobieranie transakcji co 10min a ostatnie logowanie do allegro mam 10.30, Sello ma problem z pobraniem transakcji z godz. 10.50 - normalnie zamówienia pojawiały się w kilka minut. Poczekam ale coś jest na rzeczy.
 6. Czy oferta pobrana przez Sello czy nie pobrana wydaje się że opcja promowania przy aktualizacji opisu nie powinna się zmienić bo to przecież edycja opisu a nie innych opcji. Z drugiej strony aktualizacje robiłem po kilku dniach więc tak czy inaczej wydaje mi się że oferta była jednak już w sello - pewności nie mam więc nie poświęcę się już dla dalszych testów 🙂
 7. Generowałem nowe opisy do oferty wyróżnionej bez sprzedaży poprzez szablon oferty i sello powyłączał mi płatne wyróżnienia. Szablony moje mają standardowo niezaznaczone opcje płatnych wyróżnień z uwagi na bezpieczeństwo wystawiania nowych aukcji - wiadomo lepiej włączyć po czasie niż przez przypadek wygenerować koszty. Po aktualizacji tekstu w ofercie stało się to co się stało.... koszty 😞 Prośba o naprawienie problemu - przecież zmiana opisu nie powinna aktualizować opcji wyróżnień oferty (ani włączać ani wyłączać)
 8. Chciałbym żeby archiwizacja w sello odbywała się równo co 1 dzień (jest taka opcja w sello) jednak po ustawieniu jej i równym automatycznym wyłączaniu programu np: o godz. 20.00 - archiwizacja robi się co dwa dni 😞 Czy jest na to sposób? czy program pamięta ostatnia archiwizację z godz. wygenerowania pliku np: 20.05 i tu leży problem?
 9. Nie widać znaku po prostu kursor jest poniżej ostatniej linii tekstu. Po usunięciu i zapisaniu zawsze się pojawia. Z szablonu tworzy się aukcja z tą zbędną nową linią i dopiero po jej usunięciu aukcja się wystawia bez problemów.
 10. W szablonie jako ostatnią sekcję mam użyte pole tekstowe. Sello w szablonie zawsze dodaje mi znak nowej linii na końcu tekstu tej sekcji. (przez to aukcja nie chce się wystawić, zwraca błąd) Gdy edytuję w edytorze uproszczonym szablon i usuwam znak nowej linii - nic to nie daje nadal się pojawia po zapisaniu zmian (chyba sello dodaje z automatu)
 11. 1) W Moim przypadku mam problem z opisami pobieranymi modyfikatorem [Towar:Opis] - opisy są wrzucane w jednej linii - próbowałem z dodatkowym |nl2br - też nie pomaga. (wcześniej nie było problemu) 2) Dodatkowo mam sugestię - czy można by było w sello dołączać zdjęcia, które nie byłyby przypisane tylko do produktu a mające zasięg globalny? szkoda zajmować bazę danych no i dodatkowa robota dołączać to samo zdjęcie. Przydałoby się to np robiąc szablon aukcji na nowych zasadach allegro np: logo na aukcji lub cokolwiek wielokrotnie używanego
 12. M W

  Wersja 1.25

  Moje przewidywania niestety się chyba sprawdzą - początek lutego, ale już jest połowa lutego, niebawem luty :-) Może dobrym rozwiązaniem byłoby w procentach podawać postęp prac - dla tych bardziej oczekujących.
 13. M W

  Wersja 1.25

  Czy już coś wiadomo o wersji 1.25 - listopad, grudzień, styczeń.... luty :-)
 14. Dzięki pwknap, usunięcie 'N' zadziałało - miło :-)
×