Skocz do zawartości
Forum użytkowników

maniootek •

Użytkownik
 • Ilość treści

  778
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

maniootek • wygrał w ostatnim dniu 30 maja

maniootek • ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

76 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zostawiłem tak jak jest. Mają dostęp i liczę, że nikt nie będzie tam grzebał.
 2. Jak mogą coś zmienić? Jak np. jest już opłacone i wybrana forma wysyłki i adres to już chyba się nie da nic zmienić? Anulowanie póki co mamy wyłączone. Wiem, że wkrótce anulowania nie będzie dało się wyłączyć i będzie dostępna dla wszystkich kupujących i wtedy zmiana statusu na "w realizacji" będzie już istotne. Stąd pytanie do Sello - skoro zmiana statusu na "w realizacji" jest tak naprawdę najbardziej istotna to czy dało by się w przyszłej aktualizacji dorobić opcję wyboru jakie statusy mają być aktualizowane w Allegro przez Sello? Ustawił bym sobie wtedy, żeby tylko ten status (w realizacji) był ustawiany a pozostałe (np. Wysłane) już nie.
 3. No teraz Sello się nie zawiesza po tworzeniu paczek. Zastanawiam się dlaczego Sello się w takim momencie zawiesza, że nie da się nic zrobić zamiast zmianę statusów wysyłać "po cichu w tle" żeby dało się korzystać z interfejsu. Zastanawia mnie również czy jakieś statystyki Allegro nie spadną mi jeżeli nie będę zmieniać statusów zamówień w Allegro.
 4. Wczoraj zaktualizowaliśmy Sello z 1.35 do 1.36 i dzisiaj podczas tworzenia paczek Sello je utworzyło (bo na gridzie zniknęły transakcje) ale potem Sello dalej pracowało (kręcące się kółeczko kursora) ale w trybie "brak odpowiedzi" (nie dało się nic kliknąć). Dla 20 paczek trwało to tak jakies 3-minuty. Po odwieszeniu Sello zaświeciło się na zielono "synchronizacja serwisów aukcyjnych" czyli chyba chodzi o wysyłanie statusów zamówień do Allegro. Problem polega na tym, że jak puszcze w poniedziałek tworzenie paczek dla 1500 transakcji to będę czekać ponad 3,5-godziny. Da się to jakoś ogarnąc?
 5. Ja to testowałem ale każda wystawiona przez ten system oferta musi mieć podpięty do siebie produkt lub będzie się tworzyć w razie jego braku. Oznacza to, że jeżeli utworzymy taki produkt to już on będzie miał potem stałe specyfikacje i tytuł. Ja chciałem wystawić tym narzędziem wiele aukcji dla jednego produktu z różnymi tytułami ale się nie udało.
 6. Czy da się to zrobić przez rozszerzenie Sfera lub bez konieczności uruchamiania modułu "sprzedaż detaliczna" lub "faktury sprzedaży" ?
 7. To rozwiązanie dodatkowe będzie zmieniało funkcjonowanie programu Subiekt czy to chodzi o program do wystawiania dokumentów za pośrednictwem rozszerzenia Sfera?
 8. Tworząc dokument, który zabiera coś ze stanu (FS,PA,RW...) ustawiam sposób wyliczania dokumentu na "Cena z najstarszej istniejącej dostawy" i dodając towar do dokumentu wrzuca cenę ale z dostawy z innego magazynu (bo jest najstarsza) niż na którym jest tworzony dokumentu. Czy da się to zmienić, żeby pobierało cenę z dostawy tylko z aktualnie ustawionego magazynu?
 9. Super! no przydało by się, żeby Towar też posiadał taką informację, zaciągając ją z Subiekta i potem wykorzystując w aukcjach
 10. Nie mogę znaleźć takiej opcji. Możesz nakierować? ok mam, 'OPCJE FAKTURY' Przesyłam też link do promocji Allegro: https://allegro.pl/regulaminy/zdefiniuj-stawke-vat-i-zgarnij-darmowe-wyroznienia-LvEPGbYKniX
 11. Chodziło mi o interfejs do zarządzania tym np. w oknie "Zmiany zbiorcze"
 12. Przydało by się, żeby Sello obsługiwało listę "Pasuje do". Teraz jest to dostępne nawet w dziale "Akcesoria GSM"
 13. Kombinowałem z tabelą "Ruch towaru" ale tam nie ma informacji o jaką dostawę czy też przyjęcie chodzi.
×