Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Adam Klik

Użytkownik
 • Ilość treści

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral
 1. Witam, Zainstalowałem nowe sello 1.33.1 i nie mogę wysłać paczek do inPost. Pokazuje się komunikat: Tworzenie paczki 865/2020: Brak numeru zamówienia Allegro w transakcji. Nie można utworzyć przesyłki Allegro InPost dla takiej paczki. Wcześniej wysyłały się bez problemu. Jak można temu zaradzić ? Pozdrawiam A.
 2. @Bartosz Rosa A jak można to z weryfikować? Jak kopiuje tabele tw_towar, to tak jak na powyższym sreene pokazuje że 9130 wierszy się przeniosło ale nie widzę ich w subiekcie na 2 podmiocie, 9130 dokładnie tyle mam towarów w 1 podmiocie.
 3. @Bartosz Rosa Próbowałem zrobić to na zasadzie ręcznego powiązania od nowa towarów z aukcjami trwającymi, ale w transakcjach i paczkach nadal widniał towar z pod innego symbolu, nie połączył się prawidłowo. Więc chciałem spróbować tej opcji żeby w programie Microsoft SQL server management studio, eksportować z bazy subiekta 1 do bazy 2 , tabele z towarami i grupami towarów. Grupy towarów się przeniosły i widać je w nowym podmiocie, ale towary mimo iż przenoszenie w programie zakończyło się sukcesem i przeniosło 9130 wierszy to towaru w subiekcie nie widać. Czy po takim przeniesieniu identyfikatory towaru pozostaną takie same jak w bazie 1?
 4. Dzięki za pomoc, spróbuje z tą opcją ręcznego powiązania, mam nadzieje że to pomoże
 5. @Bartosz Rosa Czyli z tego co rozumiem, jak bym po podłączeniu z innym podmiotem z subiekta, ręcznie w aukcjach trwających zmienił towary na te który były poprzednia i je powiązał to w paczkach również załączą się prawidłowe towary ? Bo chodzi o to że nie tylko w aukcjach mam towary źle podpięte ale w paczkach już zrobionych/ wysłanych również.
 6. Wiesz może jak znaleźć tą informację co Bartek pisał jak rozwiązać problem ? Próbuje po różnych hasłach szukać, ale nie widzę tego. Będę ci bardzo wdzięczny za pomoc.
 7. Nie chodzi o sql, tylko o podłączenie nowego podmiotu z subiekta z sello które wcześniej było podłączone do innego podmiotu. Towary są te same i ilości. Sello łączy się i synchronizuje z nowym podmiotem z subiekta ale rozjeżdżają się symbole w aukcjach i paczkach, są przypisane inne niż były wcześniej. Po prostu myślałem że jak przeinstaluje server to przy podłączeniu subiekta do sello, połączę go z nowym podmiotem i nie będzie problemu.
 8. Właśnie o to chodzi że chce aby dane z sello pozostały, nie chce mieć "czystego" sello. Myślałem że jak ponownie zainstaluje server, bo działem na tym próbnym na 180 dni i co 180 dni go na nowo instaluje to przy połączeniu z sello będę mógł połączyć się z innym podmiotem w subiekcie bez rozjeżdżania się symboli w aukcjach i paczkach. Jak podłączam teraz subiekta z nowym podmiotem do sello to towar z sello synchronizuje się z subkietem bo towar jest ten sam co w poprzednim podmiocie ale rozjeżdżają się symbole w aukcjach i paczkach, są przypisane inne niż były wcześniej. Wiesz może jak poszukać tego rozwiązania co Bartek podawał ? W wyszukiwarce pod różnymi hasłami nie mogę tego znaleźć.
 9. Będę wdzięczny za pomoc, bo niestety bez tego nie mogę pracować na sello. Czy instalacja servera od nowa i wtedy połączenia sello z nowym podmiotem w subiekcie pomogła by rozwiązać problem ?
 10. Witam, Założyłem nowy podmiot w subiekcie na nową firmę, przeniosłem towar z poprzedniego podmiotu który był połączony z sello razem z ilością towaru itp. Chciałem sello połączyć z nowym systemem sprzedaży, ten sam server tylko inna nazwa bazy danych. Towar połączył się prawidłowo z subiekta z nowego podmiotu do sello, jak wciskam pokaż w subiekcie wszystko się zgadza, zrobiłem synchronizację nie wyskoczył żaden błąd. Problem polega na tym że teraz w aukcjach mam inaczej powiązane towary z aukcjami, w paczkach klientów również są inne towary niż dokonali zakupu. Tak jak by symbole towaru źle synchronizowały się w sello z aukcjami. Jak można rozwiązać ten problem ? Pozdrawiam
 11. A jeśli mam już subiekta ale chce stworzyć nowy podmiot i chciał bym mieć magazyn/towar z tego podmiotu numer 1 do tego numer 2 to da się jakoś zaimportować ?Będę zmieniał firmę (jest na mnie a będzie na inną osobę) i widziałem w subiekcie że nie ma możliwości zmiany danych firmy, więc potrzebuje otworzyć nowy podmiot a zależy mi żeby magazyn/towar z poprzedniego podmiotu znalazł się w tym nowo otwartym.
 12. Witam, Czy jest możliwość zaimportowania towaru do subiekta z sello ? Pozdrawiam
 13. Gdzie znajduje się to okienko które jest pokazane na screene ? Nie mogę go nigdzie znaleźć.
×