Skocz do zawartości
Forum użytkowników

J N

Użytkownik
 • Ilość treści

  113
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good
 1. J N

  Widok listy

  Dodałem kolumny po raz kolejny, zamykając za każdym razem program i otwierając go ponownie aby mieć pewność że się zapisało. Czekam co się stanie, jeśli znikną wrócę do tematu i opisze co się dokładnie stało. Pozdrowienia J
 2. Cześć, sello resetuje widok listy, raz na kilka ponownych uruchomień Sello na swoim profilu tracę ustawienia listy ( wybrane kolumny, dostosowane szerokości, formatowanie), tak jakby wracało do wartości domyślnych. Czy ktoś z Was wie w jaki sposób mogę zapisać widok aby nie musieć co chwilę go ustawiać ?
 3. J N

  Ukryta kolumna

  Dzięki! Przywrócenie do domyślnych pomogło i w wyborze kolumn też się pojawiła ta pozycja.
 4. J N

  Ukryta kolumna

  Jak wszedłem na Sello na serwerze to tam na użytkowniku stworzonym do synchronizacji normalnie w tej zakłądce jest data zakończenia, na liście kolumn pojawia się między tymi dwoma pozycjami: co się mogło stać ?
 5. Cześć, dzisiaj zauważyłem ze w zakładce towary w podzakładce aukcje zniknęła mi kolumna o nazwie 'data zakończenia', niestety nie widzę jej na liście kolumn do dodania w jaki sposób to naprawić ?
 6. Jasna sprawa Nie wiem jak innym, ale mi tam by wystarczyło gdyby to się obliczało i aktualizowało za każdym razem przy pobieraniu zamówień albo aukcji. Nie musi się chyba liczyć za każdym razem gdy odświeżam widok ? A tak w ogóle to bardzo się ciesze że wszystko działa już jak kiedyś a nawet lepiej Pozdrowienia, J
 7. Rzeczywiście, napisałem z ciekawości do allegro, dostałem informacje że nie ma takiego zasobu, trzeba to oprogramować używając dziennika zamówień. https://developer.allegro.pl/documentation/#operation/getOrderEventsUsingGET jakbyście kiedyś się nudzili to taka kolumna mogłaby się przydać Pozdrowienia, J
 8. Oki, zrobiłem kolejny test i wszystko działa idealnie, nie wiem co mogło mi nie pójść w poprzednim teście. Może rzeczywiście zmiany się nie zaktualizowały, chociaż odczekałem kilkanaście minut. Ważne że działa Sorki za zamieszanie.
 9. Dodam tylko że ilość transakcji/ osób kupiło jest ważne z punktu widzenia trafności Allegro, dużo ważniejsze niż ilość sprzedanych sztuk. Dlatego drążę temat
 10. @Bartosz Rosa w miedzyczasie zrobiłem test, i mam prośbę abyś sprawdził czy prawidłowo działa w tym wypadku pobieranie 'wyróżnień', chodzi np. o to wyróżnienie: w dwóch przypadkach z dwóch, wyróżnienie dodałem ręcznie z poziomu allegro a w Sello aukcje pozostały bez wyróżniania. Informacja o dodanym wyróżnieniu nie została pobrana podczas tworzenia i wysyłania zmian zbiorczych pomimo kliknięcia 'tak'. Czyli po wysłaniu zmian zbiorczych Sello wyłączyło wyróżnienie na akcjach a tego chcę uniknąć. Sprawdźcie to proszę. Czyli dobrze jest wybrać opcję Narzędzia -> Synchronizuj Parametry z Serwisu, przed rozpoczęciem zmian zbiorczych ? Dobrze rozumiem ?
 11. Tego się obawiałem niestety ale jeszcze tak myślę że 'x osób kupiło' to będzie w sumie odpowiednik "ilości transakcji" czyli np "w 30 transakcjach sprzedano 45 sztuk", może jest możliwość wyświetlenia ilości transakcji ?
 12. Cześć, sello daje możliwość wyświetlenia ilości sprzedanych w zakładce aukcje trwające, ale Allegro operuje również wartością "ilość osób kupiło", która jest dla mnie dość ważna. Czy jest możliwość wyświetlenia tej wartości w Sello obok ilości sprzedanych ?
 13. Cześć, chciałbym się upewnić jakie dane pobiera Sello przed wysłaniem zmian zbiorczych dla aukcji, w dokumentacji jest napisane że nie pobiera zdjęć i opisu. Czyli mam rozumieć że wszystko pozostałe za wyjątkiem tych dwóch zakładek jest pobierane ? Np Cena, parametry, wyróżnienie aukcji lub jego brak itp. Będę wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości
 14. Jak dla mnie wystarczające rozwiązanie, aczkolwiek możliwość wyświetlenia produktów z danej kategorii a następnie wyszukiwanie już konkretnych produktów po frazach w połączeniu z sortowaniem po kolumnach mogło by być dużo funkcjonalniejszym rozwiązaniem. Szczególnie że np zdarza nam się sprzedawanie tego samego produktu w różnych kategoriach.
×