Skocz do zawartości
Forum użytkowników

Maciej Kasprzak

Konsultant InsERT
 • Ilość treści

  173
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Maciej Kasprzak wygrał w ostatnim dniu 7 stycznia 2019

Maciej Kasprzak ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6 Neutral

O Maciej Kasprzak

Ostatnio na profilu byli

635 wyświetleń profilu
 1. Sugestia została przekazana, ale w najbliższym czasie nie planujemy takich zmian.
 2. ad 1) Produkty, zdjęcia i opisy są synchronizowane z Subiekta, z tym że z programu można zsynchronizować tylko 5 zdjęć dla danego asortymentu, dodatkowe 5 można dodać z poziomu panelu administracyjnego. ad 2) Z poziomu programu Subiekt istnieje możliwość zdefiniowania 10 poziomów cen, jedna z nich może być przeznaczona dla sklepu internetowego. ad 3) Połączenie Subiekta i vendero nie spowolni Państwa pracy, vendero to aplikacja webowa, synchronizator vendero to aplikacja łącząca sklep internetowy i program sprzedażowy (nie ma on większego wpływu na obciążenie serwera SQL). ad.4) Na początku będą musieli Państwo poświęcić trochę czasu na konfigurację sklepu, dodawanie zdjęć, cen i opisów nie jest zautomatyzowane, ta praca będzie musiała być wykonana przez człowieka. ad.5) Taki przycisk jest możliwy dodania na Państwa stronie, najlepiej, aby wykonała to osoba, która tworzyła Państwa stronę. ad. 6) Jeżeli dobrze zrozumiałem, to chodzi o szybkie płatności? Jeśli tak, to vendero oferuje możliwość konfiguracji płatności typu paypal, dotpay, payu i przelewy 24. Są to dodatkowe rozwiązania, które będą wymagały założenia kont na odpowiednim serwisie i podpisania umowy (szczegóły u dostawcy usługi) ad. 7) vendero można przetestować w wersji demo, która jest aktywna przez 14 dni.
 3. Jakie kwoty Pan porównuje? Czy posiada pan zakupy zwolnione bądź odliczane proporcjonalnie? Czy w pliku JPK kwota jest taka sama jak na VAT7?
 4. Poprosiłbym o przesłanie baz danych zarówno tej działającej, jak i tej niedziałającej w celu analizy problemu, jak wysłać bazę danych do firmy Insert podpowie ten artykuł.
 5. Proszę zaktualizować program do najnowszej wersji.
 6. Czy plik był przesyłany pocztą e-mail, jeśli tak to czy plik był spakowany ?
 7. W wersji 1.56 SP 2 została dodana funkcjonalność umożliwiająca powielenie e-sprawozdania, po powieleniu zatwierdzonego sprawozdania będziemy mieli możliwość ponownego podpisania.
 8. Informacja, którą wcześniej Pani udzieliłem, pochodzi z pomocy dostępnej z poziomu programu, są to informacje ogólne. Z racji tego, że nie jestem księgowym, zaproponuję kontakt z Krajową Informacją Podatkową, bądź poczekanie na odpowiedź od osoby, która jest biegła w wiedzy księgowej. Poniżej przesyłam informację z naszej pomocy dotyczącą podstawowych informacji dotyczących marży.
 9. Tag, o którym Państwo wspominają, jest przeznaczony do współpracy z operatorami logistycznymi dodanymi do vendero w postaci wtyczek. Ich lista widoczna jest w Panelu Administracyjnym vendero, moduł Wtyczki - Lista wtyczek.
 10. Proszę wykonać reset stanowiska komputerowego, odpiąć podpis i podpiąć pod inne wejście i wówczas spróbować złożyć podpis. W razie dalszych problemów polecam stworzenie nowego użytkownika w systemie operacyjnym, przelogowanie się, zainstalowanie podpisu kwalifikowanego i wówczas próba podpisu pliku.
 11. Danego typu absencje można wprowadzić jako nieobecność usprawiedliwiona płatną.
 12. Niestety, ale nie ma takiej możliwości w mikrogratyfikancie.
 13. W takim razie poprosiłbym o podesłanie analizatora danej wypłaty bez danych osobowych.
 14. Czy na samym składniku płacowym jest zaznaczone, że ma wchodzić do kwoty urlopowego na zakładce parametry?
×