Skocz do zawartości

Aktualizacja aukcji nie powiodła się. Szczegóły na liście zmian aukcji.

Polecane posty

Miałem to samo, problemem był plik sello.xml (pewnie używasz skrótów z inną nazwą) tutaj masz odpowiedź od Bartka:

 

Bartek, u mnie brakuje zakładki "Zmiany" coś gdzieś trzeba włączyć ?

Czy używany jest jakiś inny plik startowy niż sello.xml?

W pliku tym (c:\ProgramData\insert\sello\Sello.xml ) należy odszukać węzeł <assoc> i tam upewnić się, że jest dodana linijka pogrubiona poniżej.

 

<assoc_service progid="Sello.AuctionsOuterSvc">

<menu_item progid="Sello.AuctionDetails" visible="1" label="Szczegóły aukcji" />

<menu_item progid="Sello.CoAuctionPendingChangesInnerSvc" visible="1" label="Zmiany" />

<menu_item progid="Sello.WiadomosciInnerSvc" visible="1" label="Wiadomości" />

<menu_item progid="Sello.TransakcjeInnerSvc" visible="1" label="Transakcje" />

<menu_item progid="Sello.KomentarzeInnerSvc" visible="1" label="Komentarze" />

<menu_item progid="Sello.KlienciInnerSvc" visible="1" label="Klienci" />

</assoc_service>

Link to postu

To wszystko wyjaśnia

Używałem pliku konfiguracyjnego umieszczonego w innej lokalizacji niż domyślna

(żeby go nie trzeba było edytować po każdej aktualizacji i żeby mieć kilka skrótów Sello startujących z innymi bazami danych)

i miał starą zawartość  :(

THX !

 

 

Ja mam plik od bardzo dawna i było już wiele aktualizacji, ale nie pamiętam abym musiał go edytować.

Sello chyba pamięta stare ustawienia.

 

Swoją drogą to też nie pamiętam, abym dodawał tą linijkę, a zakładka Zmiany jest.

???

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...