Skocz do zawartości

Aukcje zakończone w trwających

Polecane posty

Witam

 

Od piątku ok. południa jest jakieś kompletne zamieszanie z aukcjami ze sprzedażą, przynajmniej z tymi zakończonymi ze względu na wyczerpanie towaru w ofercie.  Na ile udało mi się zorientować:

1. Po sprzedaży Sello poprawnie widzi aukcję jako zakończoną ze sprzedażą, po stronie Allegro aukcję widać w zakładce Sprzedane jakby była trwająca, w trwających jej nie widać.

2. Po jakimś czasie sytuacja na Allegro wygląda poprawnie (aukcja jest w Sprzedanych jako zakończona), natomiast w Sello wraca ona do trwających, na dodatek jest traktowana jakby była bez ofert (przy filtrowaniu, transakcja jest podpięta).

 

Przez weekend sprawę ignorowałem, licząc że wszystko się uspokoi, ale przed momentem usiłowałem się zorientować, co faktycznie mam wystawione, czego za mało a czego za dużo i nagła krew może człowieka zalać po prostu.  Czy ktoś inny zauważył podobne błędy?  B. proszę też o wypowiedź kogoś z Insertu - z mojej perspektywy wygląda jakby problem był raczej po stronie Sello - na Allegro po kilkudziesięciu minutach od sprzedaży wszystko jest OK, a w Sello sieczka.  Pobranie informacji o aukcjach (trwających, ze sprzedażą i bez) rzecz jasna nie poprawia sytuacji.

Link to postu

Na forum obecnie kręci się tylko moderator, a ST jest na urlopie więc nie ma kto pomóc. Może w przyszłym tygodniu.

 

Sprawdziłem u siebie. I faktycznie coś jest nie tak. Na Allegro w zakładce sprzedaję mam liczbę aukcji trwających o prawie 100 sztuk większą niż ta w Sello w aukcjach trwających.

 

Zapewne trzeba pobrać pełne dane o aukcjach ale jest poniedziałek rano i muszę zająć się obróbką bieżących transakcji ;) więc spróbuję to wykonać później.

Link to postu

Prawdopodobnie problem jednak jest po stronie Allegro.  Niektóre aukcje już kilkukrotnie wędrowały w Sello z trwających do zakończonych i odwrotnie, z kolei na Allegro widzę jako trwające aukcje, które faktycznie zakończyły się sprzedażą ok. 12 godzin temu.  Cóż, na razie tego chyba nie ogarnę... :(

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...