Skocz do zawartości

Millenialsi - zakupy świąteczne

Polecane posty

 

Zawsze gdy idą święta odnotowuję wzmożoną aktywność ludzi, którzy:

-kupili, ale nie zapłacili

-kupili, próbowali zapłacić, ale wpłata wisi dniami jako "Rozpoczęta"

-kupili, próbowali zapłacić, ale anulowali wpłatę.

 

Cechą charakterystyczną tych transakcji jest pełna ignorancja wszelkich ponagleń, podpowiedzi, że może warto zapłacić, nie przychodzą żadne prośby o anulowanie zamówienia, na szczęście zwykle nie pojawia się też komentarz.

 

Zastanawiam się czy to efekt wyłażenia z nor Millenialsów, którzy muszą koniecznie zrobić zakupy, ale nie wiedzą jak, czy też - co bardziej obstawiam, to zorganizowane akcje wyłudzaczy, kupujących w sezonie, bo może ktoś się nie zorientuje, że anulowałem wpłatę i wyśle.

 

<tablica>

Dzięki Sello, najlepszemu programowi do obsługi Allegro jestem spokojny, że mnie to wyłudzenie nie dotknie. Dzięki Sello od razu widzę, że transakcja nie została opłacona, a po wygodnym otwarciu transakcji bez problemu widzę czy próba wpłaty była wykonana.

Nie ma lepszego programu na święta niż Sello.

</tablica>

366.gif

 

Macie jakieś spostrzeżenia ?

 

Oprócz tego

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/handel-musi-dostosowac-swoja-oferte-do-pokolenia-millenialsow/nf7w9v

Link to postu

Ja dzwonię przypominam, pytam, czy jest problem z płatnością, w większości przypadków Klient coś zapomniał, albo nie może użyć PAYU, pyta o numer konta do bezpośredniego przelewu, ponaglenie telefonicznie jest bardzo pomocne, rzadko Klient odmawia zapłaty. Po prostu maile w moim odczuciu tutaj są faktycznie nieskuteczne. Wieli Klientów niezarejestrowanych chyba nie obsługuje zwyczajnie biegle PC ani maila. Popróbuj z telefonem :D

Link to postu

Jak ponaglenia mailowe są olewane to szybciej występuje o zwrot prowizji bo mi szkoda czasu na takich klientów.

 

Nie ma lepszego programu na święta niż Sello.

 

Macie jakieś spostrzeżenia ?

Tak :) Ja tam do Sello nic nie mam ;) ale na święta to ja bym wolał jakiś inny program, np. grę komputerową, a nie pracę ;)

Link to postu

 

Tak :) Ja tam do Sello nic nie mam ;) ale na święta to ja bym wolał jakiś inny program, np. grę komputerową, a nie pracę ;)

 

Właśnie przeczytałem, że jest już nowa wersja Pokomonów 5594.gif

 

Poza tym możesz mieć grę za darmo  ;D

http://www.chip.pl/news/rozrywka/gry-akcji/2016/12/assasins-creed-3-do-pobrania-za-darmo

Link to postu

Zawsze, jak czytam o millenialsach i ogólnie o tym, co "wyczyniajom klienty w ynternetach" to przypomina mi się film "Idiokracja". Wtedy przechodzą mnie ciarki po plecach.

Nie przypominaj mi nawet o tym filmie ;) bo ostatnio na YT oglądałem jakąś debatę i padło pytanie o ten film, czy jest to naprawdę możliwe. Odpowiedź była jeszcze bardziej przerażająca niż film ;) Cytuję: "W normalnych warunkach ewolucji idioci powinni sami z siebie wymrzeć ale obecnie mamy metody jak takich idiotów utrzymać przy życiu więc..." ;) I wtedy to mnie dopiero przelazły takie ciarki po plecach... :(

 

Właśnie przeczytałem, że jest już nowa wersja Pokomonów

Jak wyszły pokemony to widziałem u nas w mieście całe tłumy mileniasów szukających pokemonów ::) Ale potem sobie pomyślałem - hej przynajmniej chodzą i zażywają ruchu, a nie siedzą całymi dniami na kanapie ;) Ale fakt, to są nasi przyszli klienci ;)

 

Poza tym możesz mieć grę za darmo  ;D

No popatrz jak to teraz wszyscy coś rozdają za darmo. Jak tak dalej pójdzie to może sam zacznę rozdawać mój towar za darmo ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...