Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją cen

Polecane posty

Mam następujący problem przy ustawianiu ceny sprzedaży w aukcjach trwających - część zmian przechodzi bez problemu a przy części cały czas wyskakuje błąd. Tak jak na screenie, mam np. jeden produkt w kilku rozmiarach, przy niektórych zmiana ceny wgrała się na allegro przy niektórych nie chce się wgrać mimo kilku prób.

Czy ktoś zna rozwiązanie? ???

ceny.thumb.png.86ac7aa46886fc3ee0fc8007ab5afe0e.png

ceny_2.png.0d00276895db8bdd90a3003f8db055d1.png

Link to postu

1. Najpierw zrób to co pisze w komunikacie o błędzie czyli sprawdź szczegóły błędu na liście aukcji trwających. Zaznacz tą konkretną aukcję i w dolnym oknie w zakładce zmiany zobacz jaki błąd wyskakuje gdy najedziesz kursorem myszki na pole w kolumnie uwagi. Podaj nam treść tego błędu.

 

2. Tutaj był podobny wątek:

https://forum.sello.pl/index.php?topic=9610.0

Generalnie to chyba trzeba próbować do skutku albo zmienić z poziomu Allegro bo kategorie butów rządzą się innymi prawami. Ewentualnie spróbuj jeszcze zapytać w tamtym wątku czy udało się przepchać zmiany.

 

 

 

@Bartek:

1. Proszę poprawcie treść tego błędu żeby dokładnie tłumaczyła użytkownikowi gdzie ma sprawdzić błąd aktualizacji aukcji.

2. Jakby się dało to proszę włączcie w kolumnie uwagi zawijanie wierszy itp. itd. żeby treść błędu była od razu widoczna. Zwłaszcza przy poszerzonych wierszach nic nie widać i zawsze trzeba najechać kursorem myszki żeby przeczytać treść błędu.

Link to postu

1. No właśnie nie wiedziałem gdzie szukać szczegółów tego błędu.. No i wiele się wyjaśnia:

"Zdalny serwer zwrócił błąd: Dokonanie zmiany nie jest możliwe z uwagi na fakt, że w aukcji złożone zostały oferty kupna"

 

Czy oznacza to, że z poziomu sello nie da się zmienić cen w aukcjach ze sprzedażą?! I pozostaje ręczna zmiana na allegro?!  :o

Link to postu

1. No właśnie nie wiedziałem gdzie szukać szczegółów tego błędu.. No i wiele się wyjaśnia:

"Zdalny serwer zwrócił błąd: Dokonanie zmiany nie jest możliwe z uwagi na fakt, że w aukcji złożone zostały oferty kupna"

 

Czy oznacza to, że z poziomu sello nie da się zmienić cen w aukcjach ze sprzedażą?! I pozostaje ręczna zmiana na allegro?!  :o

 

Możesz też zmienić przez Sello w oknie Aukcje - ale póki co aukcja po aukcji tzn. ręcznie. Ja tak robię nie narzekam i tak jest to usprawnienie w stosunku do ręcznego zmieniania cen przez Allegro, bo w Sello możesz sobie po zmianie to posortować, przefiltrawać itd.

 

 

 

Klikasz po prostu na:

 

 

"Zmiana opisu, zakończenie aukcji"

 

i tutaj podajesz nową cenę. Na razie tak to działa jeśli jest kupno w ofercie

 

Link to postu

Czy oznacza to, że z poziomu sello nie da się zmienić cen w aukcjach ze sprzedażą?! I pozostaje ręczna zmiana na allegro?!  :o

Jeszcze nie ale będzie to dorobione w najnowszej wersji Sello, która ma być dostępna końcem marca. A obecnie robi się to tak jak napisał HotKey.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...