Skocz do zawartości

edycja parametrów trwającej aukcji

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

Mam pytanie jak w temacie - czy w Sello jest możliwość edycji parametrów trwających aukcji? Zainstalowałem demko na przykładowych danych (kiedyś już testowałem program, chyba z 7 lat temu, więc nie mogłem sprawdzić na realnym koncie) i widziałem, że większość rzeczy w edycji trwającej aukcji jest wyszarzona, ale akurat parametry nie. Stwierdziłem więc, że można je edytować tym programem i kupiłem licencję. Teraz gdy próbuję je edytować, zapisuje aukcję, ale nic się nie dzieje :(. Próbowałem szukać informacji na tym forum, ale znalazłem tylko wątki z lat 2010-2014 z odpowiedziami, że nie można edytować aukcji trwających, ale trwają nad tym prace. To jak w końcu jest z tym, można czy nie można? Może ja coś źle robię? Proszę o jakąś pomoc.

Link to postu

Cześć. Parametry ofert na Allegro można zmieniać dopiero od niedawna i nie ma jeszcze tej funkcji w Sello, choć pewnie za jakiś czas się pojawi.

 

Na dzień dzisiejszy Sello jak najbardziej wspiera jednak użytkownika w pewien konkretny, usystematyzowany sposób.

Otóż:

 

- posortuj sobie aukcje w Sello np wg numer aukcji (klikając dwa razy na belkę w oknie AUKCJE - TRWAJĄCE)

- kliknij aukcję którą chcesz zaktualizować

- na dole kliknij hyperlink: "Zmiana opisu, zakończenie aukcji"

 

otworzy się w przeglądarce aukcja w której będziesz mógł poprawić parametry.

 

Rozwiązanie nie jest oczywiście w pełni automatyczne, jakkolwiek ja wiele razy je stosowałem i wolę poprawiać w taki uporządkowany sposób przez Sello, niż poprawiać używając tylko Allegro.

Link to postu

Dzięki za odpowiedzi! Niedobrze, bo mamy do edycji jakieś 2000 aukcji :). A dokładnie musimy dodać do nich parametry specyficzne dla danej kategorii. Sposób podany przez HotKey tylko odrobinę to ułatwia. Myślałem, że da radę to ustawić z poziomu programu, bez czekania na ładowanie stron na alledrogo. No nic, jak mus to mus...

 

Dzięki jeszcze raz!

Link to postu

Dzięki za odpowiedzi! Niedobrze, bo mamy do edycji jakieś 2000 aukcji :). A dokładnie musimy dodać do nich parametry specyficzne dla danej kategorii. Sposób podany przez HotKey tylko odrobinę to ułatwia. Myślałem, że da radę to ustawić z poziomu programu, bez czekania na ładowanie stron na alledrogo. No nic, jak mus to mus...

 

Dzięki jeszcze raz!

 

 

Możesz jeszcze użyć też nowego formularza edycji auckji w Allegro - ja go często używam, bo faktycznie ładuje się znacznie szybciej. Popatrz - po otwarciu do edycji oferty Allegro proponuje edycję w nowym formularzu.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...