Skocz do zawartości

Usunięcie komentarza pozytywnego

Polecane posty

Allegro wprowadzając zmiany w komentarzach napisało, że nie będzie możliwości usunięcia komentarza.

Wszelkie "uwagi" można zawrzeć w odpowiedzi do negatywa i to już wystarcza - inny klient uzna, że to co sprzedawca napisał jest prawdą, a to co napisał pierwotny klient było wierutnym kłamstwem.

 

 

Co do pozytywów to także napisali, że odpowiadać będzie można tylko na negatywy.

 

Tak więc zakładam, że nie da się usunąć komentarza inaczej niż przez postępowanie sądowe, nakazujące Allegro usunięcie komentarza.

 

Można kombinować tutaj

http://faq.allegro.pl/artykul/25737/jestem-sprzedajacym-jak-allegro-moze-ingerowac-w-komentarze

Link to postu

Allegro wprowadzając zmiany w komentarzach napisało, że nie będzie możliwości usunięcia komentarza.

Wszelkie "uwagi" można zawrzeć w odpowiedzi do negatywa i to już wystarcza - inny klient uzna, że to co sprzedawca napisał jest prawdą, a to co napisał pierwotny klient było wierutnym kłamstwem.

 

 

Co do pozytywów to także napisali, że odpowiadać będzie można tylko na negatywy.

 

Tak więc zakładam, że nie da się usunąć komentarza inaczej niż przez postępowanie sądowe, nakazujące Allegro usunięcie komentarza.

 

Można kombinować tutaj

http://faq.allegro.pl/artykul/25737/jestem-sprzedajacym-jak-allegro-moze-ingerowac-w-komentarze

 

 

 

Swietnie.

 

 

Czyli koniec wymuszeń, typu Sklepie zrób coś tam, to usunę negatywa. Ale też koniec szansy dla Klienta dogadania się, oraz dla sklepu na odzyskanie SA. Czyli jak dostanę nega, to koniec wsparcia posprzedażnego i tyle.

Zatem Allegro idzie na kasę (pociągną ją z SA), a nie na jakość obsługi (ktoś pisał, że chcą poprawić jakość obsługi tak jak ma Amazon).

 

 

I kiedyś też dostałem maila, że: "naszym zdaniem większość sklepów będzie miało standard allegro", czy jakoś tak. Ciekawe, ja nie mam, nie da rady z moim towarem, w starym systemie nie było problemu otrzymać SA.

Link to postu

A nie no jeszcze inaczej to jest:

 

 

http://faq.allegro.pl/artykul/25743/jestem-sprzedajacym-jak-uniewaznic-komentarze

 

 

Nega można usunąć i znów po nim dostać nega. Też tak to zrozumieliście ?

 

 

Ciekawe jakby dodał do karty gwarancyjnej taką klauzulę, że jest ważna tylko jak Klient wystawić 5 gwiazdek w komentarzu.

Link to postu

Taką dostałem odpowiedz od allegro

Kupujący powinien napisać do nas przez formularz, na jego prośbę usuniemy wystawiony przez niego komentarz (razem z ocenami).

 

Wow, aż niesamowite.

Ciekawe czy faktycznie usuną. :)

Ciekawe, któremu klientowi będzie się chciało napisać do Allegro w tej sprawie ;)

Link to postu

Taką dostałem odpowiedz od allegro

Kupujący powinien napisać do nas przez formularz, na jego prośbę usuniemy wystawiony przez niego komentarz (razem z ocenami).

 

Czy uszczegółowiłeś, że to chodzi o pozytywa?

Tak napisałem im że chodzi o komentarz pozytywny.

Z formularzami były kłopoty bo nie zawsze każdy klient za pierwszym razem kliknął i usnął komentarz. Lub się tłumaczył że on tego nie potrafi i to dla niego skomplikowane. Więc już widzę jak ludzie pójdą nam na rękę i będą pisać do allegro.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...