Skocz do zawartości

Subiekt nexo - praca z modelami asortymentu

Polecane posty

Dzień dobry.

W Subiekcie nexo chciałem zacząć używać tej wspaniałej funkcjonalności, jaką jest model asortymentu i budowanie opisu asortymentu, na podstawie przypisanych do modelu właściwości. 

 

Właśnie wczoraj zakończyłem wielotygodniową pracę koncepcyjną nad stworzeniem pierwszego modelu i ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że do modelu można przypisać tylko 16 właściwości. W związku z tym mam pytanie, w jaki sposób można zwiększyć ilość możliwych do przypisania właściwości do modelu?

 

Dodatkowo, podczas pracy z modelami asortymentowymi, zauważyłem pole do kilku drobnych ulepszeń w modelach:

  1. Możliwość swobodnego przypisywania kolejności właściwości modelu (np. przesuń w górę/w dół). Obecnie, w aby dodać właściwość pomiędzy inne, trzeba usunąć wszystkie właściwości i przypisać je na nowo.
  2. Właściwości modelu - w przypadku wyboru kilku cech z danej właściwości, opis i/lub nazwa asortymentu buduje się w kolejności alfabetycznej danych cech z pojedynczej właściwości - przydałaby się możliwość określenia konkretnej kolejności.
  3. Właściwości - podpowiedź dla wyszukania cechy z listy po naciśnięciu pierwszego znaku cech - obecnie pozostaje wybór z dość długiej listy.
  4. Możliwość wyboru znaku rozdzielającego w budowanym przez Subiekta opisie/nazwie asortymentu pomiędzy poszczególnymi właściwościami asortymentu - obecnie jest to kropka.

właściwości.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...