Skocz do zawartości

Problem z synchronizacją magazynu. Sello - Subiekt.

Polecane posty

Witam, mam problem z magazynem. Mam wspólny magazyn Sello oraz SubiektaGT i coś nie łączy ich. Stany magazynowe się różnią np: W subiekcie ilość towaru: 0 a w Sello: 1. Posiadam tylko jeden magazyn więc nie ma możliwości połączenia z innym magazynem. Sprawdzałem Parametry/Zewnętrzny system sprzedaży i jest to ten sam magazyn co w subiekcie.

Bardzo proszę.

 

P.s. Wersja programu to: Sello 1.24.2 / SubiektGT 1.49 SP1

Link to postu

testowałeś połączenie z zewnętrznym systemem sprzedaży w sello? Jest OK?

 

Jeśli tak, to może Twoim problemem jest opóźniona synchronizacja sello-subiekt. Nim sprawdzisz sobie stany magazynowe w sello uruchom z menu po lewej stronie "wyślij odbierz" ->potem subiekt.

 

Dawałem Wyślij/odbierz wszystko oraz samego subiekta - nic nie podziałało.

Testowałem połączenie i nie wykrywał magazynu, po ponownym połączeniu z bazą danych znalazł magazyn ale dalej nie działało.

Temat już nieaktualny, dzisiaj rano przychodzę i wszystko działa. Dalej nie wiem co było powodem usterki ale już nie ważne.

 

Może Subiekt trzyma Ci towar w rezerwacjach?

Ja też tak mam, bo Subiekt trzyma mi towar w rezerwacjach, chyba trzeba sobie kolummnę rezerwacje włączyć.

Nie miałem zarezerwowanych towarów bo nie używam tej funkcji w subiekcie :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...