Skocz do zawartości

Faktury zbiorcze

Polecane posty

Dwa pytania:

 

1. Czy można predefiniować ustawienia dla okna "wystaw na podstawie" które pojawia się podczas wystawiania dokumentów do WZ, aby za każdym razem był już ustawienia które chcę zawsze mieć?

2. Czy można wyłączyć, aby lista dokumentów WZ nie resetowała się, tj. nie wracała do początku listy po wystawieniu dokumentu? 

Link to postu
Dnia 24.03.2018 o 08:02, Marcin Gryska napisał:

Czy można predefiniować ustawienia dla okna "wystaw na podstawie" które pojawia się podczas wystawiania dokumentów do WZ, aby za każdym razem był już ustawienia które chcę zawsze mieć?

Aktualnie nie ma takiego ustawienia w programie. Zapisujemy sugestię na przyszłe wersje.

 

Dnia 24.03.2018 o 08:02, Marcin Gryska napisał:

Czy można wyłączyć, aby lista dokumentów WZ nie resetowała się, tj. nie wracała do początku listy po wystawieniu dokumentu?

Jeśli dobrze rozumiem chodzi o to, że po wystawieniu kolejnej WZ program automatycznie pokazuje na liście właśnie wystawiony dokument, w takim wypadku zostaje jedynie ustawienie filtrów w taki sposób, żeby były pokazane wybrane dokumenty. W przypadku, gdyby chodziło o inną sytuację proszę o więcej informacji - najlepiej ze screenami.

Link to postu
2 godziny temu, Jacek Magiera napisał:

Jeśli dobrze rozumiem chodzi o to, że po wystawieniu kolejnej WZ program automatycznie pokazuje na liście właśnie wystawiony dokument, w takim wypadku zostaje jedynie ustawienie filtrów w taki sposób, żeby były pokazane wybrane dokumenty. W przypadku, gdyby chodziło o inną sytuację proszę o więcej informacji - najlepiej ze screenami.

 

Wystawiam faktury zbiorcze do WZ, wcześniej szeregując alfabetycznie WZ wg Odbiorcy. W ten sposób "zamykam" danemu klientowi wszystkie niezafakturowane WZtki i mam pewność, że żadnej nie pominąłem. I teraz jeżeli wystawię jakiemuś klientowi fakturę zbiorczą, którego nazwa zaczyna się np. na literę "M", to po wystawieniu dokumentu lista sama "scrolluje się" / odświeża do początku (do góry) do litery "A". A wolałbym, aby została mniej więcej w tym samym miejscu, aby móc przejść do kolejnego klienta.

 

Screeny niewiele pomogą, ale mam nadzieję że rozumie Pan o co mi chodzi... 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...