Skocz do zawartości

Gestor nie da się pracować grupowo

Polecane posty

Problem od czasów gt do czasów nowe nexo nie został rozwiązany. 3 osoby pracujące na gestor nexo wysyłają emaila jedna po drugiej odpowiadając na tego samego emaila  oczywiście nie ma znacznika że ktoś odpowiedział 2 minuty wcześniej. To jakiś koszmar program stworzony po to żeby kilka osób mogło pracować kompletnie się do tego nie nadaje.

Nie wiem czy to jakieś programistyczne cudo dać to samo jak blokada przy edycji faktury przez drugą osobę. Nie wiem sam może  otwiera ktoś odpowiada na email  i widzi na czerwono że ktoś odpowiedział i tyle. No przecież robi się bałagan i uniemożliwia to prace przez więcej niż jedną osobę.

 

Mam sugestie co do Gestora nexo . Ograniczcie ilość funkcji o 90 procent a dopracujcie te podstawowe których złe działanie uniemożliwia pracę lub ją co najmniej komplikuje w stopniu sprowadzającym program do bezużyteczności. I w subiekt gt zrobiliście mnóstwo rzeczy po tzw łebkach i braliście za to pieniądze to samo zrobiliście z linią nexo na zasadzie coś tam mruga coś działa to weźmiemy za to pieniądze i przez kolejne lata będzie się mówiło że się poprawi. To nie jest w porządku !

 

 

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu

Dzień dobry,

rozumiem, że specyfika pracy u Pana w firmie opiera się o jedną skrzynkę pocztową dostępną dla kilku osób. Przede wszystkim w takiej pracy w konfiguracji konta pocztowego zalecałbym:

1. Zaznaczenie znacznika "Wysyłaj zamiast przenosić do skrzynki nadawczej" - spowoduje to, że wiadomość zaraz po kliknięciu Wyślij faktycznie będzie wysyłana i znacznik, że jest już odpowiedź na tą wiadomość się pojawi zaraz po wysłaniu - zazwyczaj kilka sekund (wszystko zależy od wielkości wysyłanej wiadomości i oczywiście od łącza internetowego).
2. Przed kliknięciem w Odpowiedz na wybraną wiadomość warto odświeżyć widok poczty/konwersacji (F5). Tutaj zastanowimy się czy nie wprowadzić jakiegoś automatycznego odświeżania, aczkolwiek to może boleć wydajnościowo.
3. Nie chcielibyśmy wprowadzać blokad na wiadomościach przy odpowiedziach do wiadomości.

 

Co do Pana sugestii na koniec to bardzo proszę o konkretne uwagi z czym mają Państwo problemy.  Postaram się Panu pomóc, coś podpowiedzieć.

Link to postu

Dziękuje sprawdzę czy pomogło podejrzewam że przy 3 stanowiskach nie powinno zamulać ale to i tak prowizorka nie tak to powinno działać. W dalszym ciągu dwie lub trzy osoby wejdą w ten sam email i mało tego wyślą 3 odpowiedzi i nawet tego nie zdążymy zatrzymać bo wyślą się od razu a tak były chociaż chwile w skrzynce.

 

Ktoś musi nad tym logicznie pomyśleć.

 

Moja propozycja to jest taka jak przy wchodzeniu w faktury czy kontrachentów czy w dokumenty. Wchodzę w email to jestem w nim i już musi się pojawić znacznik ze ktoś tam jest i skubie emaila a jak się wyśle to musi się pojawić znacznik że ktoś był w tym dokumencie i pisał. Bo to jak jest teraz nie może być

Link to postu

Moja propozycja jest taka, że warto opisać konkretny scenariusz pracy w Państwa firmy, wtedy ja, a pewnie i inni użytkownicy forum doradzą, podpowiedzą co i w jaki sposób można wykorzystać, aby Państwa praca odbywała się bez większych problemów.

 

Wnioskuję (proszę mnie poprawić jeśli jest inaczej), że ma Pan 3 pracowników, którzy pracują na jednej skrzynce i prowadzą wspólnie z tej jednej skrzynki korespondencję. Czy te osoby mogą prowadzić między sobą jakąś komunikację w celu usprawnienia ich pracy ? Mogą Państwo wykorzystać nadawanie flag do wiadomości, do których ktoś już podjął decyzję, że na nią będzie odpowiadał.  Wtedy zanim skończy pisać odpowiedź i ją wyśle... od razu widać poprzez flagę, że ktoś się zajmuje daną wiadomością.

 

poczta_flagi.thumb.png.fc0c71f1af1a9eeb46b1588f9627e3f3.png

 

 

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...