Skocz do zawartości

Zarządzanie widokami - używanie własnych raportów

Polecane posty

Podłączanie raportów do zakładek z widokami, jest dosyć interesującą opcją. Fajnie, jakby można było dodać tam też raporty własne. Tylko widzę jeden problem, bo niektóre raporty, mimo kategoryzacji ich w samych raportach, mogły by być używane w wielu miejscach, więc tutaj by musiała być jakaś opcja konfiguracji.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

To teraz wpadłem jeszcze na jeden pomysł, w sumie związany z tematem :) Skoro dodaliście możliwość dodawania raportów do widoków, to może istniała by też możliwość, podpinania takich raportów do zakładek w informatorach? Oczywiście tam wymagało by to parametru, który można jakoś umieścić w raporcie, gdyż otwieramy już konkretny obiekt, ale taka możliwość była by bardzo przydatna i dorobiłbym Sobie kilka funkcji, których nie mogę się doczekać od was :P

Link to postu
1 minutę temu, Piotr T. napisał:

Sugestię zanotowałem. Termin realizacji - najwcześniej wersja 17.0 (ale nie mogę obiecać).

 

Ważne, że jakiś termin jest! To dopisze Pan tam jeszcze zakładki w dolnej części list - tam też można by te raporty podpiąć :) Wtedy naprawdę dużo tematów można ogarnąć Sobie i spersonalizować :)

 

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...