Skocz do zawartości

Offtop : Platforma Sklepowa

Polecane posty

Powiem tak: dobry jest ten, który jest najbliżej oczekiwaniom i wymaganiom znajomego... Musi sobie poprzeglądać opcje i zdecydować. Jeśli ktoś dopiero zakłada pierwszy sklep, to prędzej czy później - wg mnie - i tak będzie go zmieniał, bo nie ma systemu mającego w sobie wszystko...

Link to postu
Dnia 20.04.2018 o 13:41, Adam Wysocki napisał:

Witam

Znajomy interesuje się założeniem sklepu internetowego, ale nie ma na tyle wiedzy by użyć rozwiązania Open-Source, chciałby skorzystać z systemu SaaS.
Możecie podpowiedzieć jaki system jest dobry ? (RedCart, IAI-Shop, Shoplo itp).

Z góry dzięki za pomoc :)

Sprawdźcie sobie gdzie jest największa społeczność i dobrze ceny takiego modelu. To mój protip ;)

Link to postu

Jeżeli byłby zainteresowany jakąś platformą Open to niech się do mnie odezwie, jeżeli byłby zainteresowany SaaSami to też niech się do mnie odezwie :D

Właściwie wszystko zależy od kasy jaką ma -> jednym z najlepszych systemów jest iai-shop, koszt ok. 150 zł na mc + za integracje z subiektem dodatkowe simoleny, ale to bardzo fajny system i ma wbudowany WMS. Kolejny bym polecał Atom Store, ale tu już koszty rosną. Plusy i minusy wszystkich rozwiązań to już bardziej na telefon, nie chciałbym ich pisać tu na forum bo to w miarę dynamicznie się zmienia, a informacja zostaje ;)

My używamy iAi - mamy na nim 7 sklepów podłaczone pod 1 panel, sam zakładam i opiekuje się sklepami na iai, preście i woo - każdy system ma minusy, ale jak narazie presta wychodzi najlepiej pod względem cena / jakość dla początkujących.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...