-
Liczba zawartości
8 305 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
138
Community Answers
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Moduł pakowania - brak widocznych stanów magazynowych was marked as the answer
Czy tutaj masz właściwie wybrany magazyn, ten, gdzie masz towar?
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Numer zamówienia na paragonie was marked as the answer
To możesz ustawić sobie sam TAG-ami wg uznania. Zapewne masz tam wstawione uwagi klienta.
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Wznawianie oferty allegro was marked as the answer
Tak, zdecydowanie.
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Podczas wystawiania aukcji wyskakuje błąd "Uzupełnij parametry obowiązkowe: liczba sztuk w ofercie" was marked as the answer
Ale tu chodzi zapewne nie o to, ile sprzedajesz tylko ile jest sztuk w ofercie i to się ustawia w zakładce PARAMETRY...
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Konfiguracja dokumentu wstępnego w Sello NX. was marked as the answer
Ustawiasz jak poniżej swoje TAG-i wg uznania... lub zostawiasz Wartość domyślną.
W moim (powyższym) przypadku wychodzi tak w GT:
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Sello nx - ilość paczek do spakowania was marked as the answer
Włącz odpowiednią kolumnę w KONFIGURACJI WIDOKU:
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in InPost (Smart!) wygenerował w czwartek list przewozowy PWW...? was marked as the answer
Moim zdaniem, tak jest od dawien dawna... Dają sobie pewnie - w inpoście - miejsce na ew. 1-dniowy poślizg... A allegro ma swoje wymagania, zgodne z tym jak ustawiamy czas wysyłki...
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in sello cena i opis was marked as the answer
Ad. 1
W Sello ustawiasz odpowiedni dla Ciebie poziom cen z Subiekta:
Ad. 2
Ustawiasz wg swoich preferencji:
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in problem z dodaniem Allegro Odbiór w Punkcie ORLEN Paczka was marked as the answer
Powiąż w taki sposób:
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Problem z utworzeniem przesyłki Allegro Kurier DPD Pobranie (WzA) was marked as the answer
PS po zaznaczeniu tych ptaszków usuń paczkę i utwórz ją ponownie żeby Sello utworzyło paczkę z nowymi parametrami
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in błąd przy nadawaniu Allegro Kurier Ups Pobranie was marked as the answer
Czy to blokuje wysyłkę paczki do allegro?
Nr banku zapewne należy usunąć w ustawieniach sposobów wysyłki, sprawdź, czy pomoże.
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Allegro One Box, DPD wystąpił błąd - Ten numer przesyłki jest niepoprawny dla tego przewoźnika was marked as the answer
Może chodzić o to jakiego masz wybranego operatora dla tej wysyłki:
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Problem z konfiguracją wysyłki was marked as the answer
Poczytaj info o nowej wersji Sello i o potrzebie autoryzacji kont. Wykonaj je ponownie.
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Sposoby wysyłki: Pusta lista "usługa" w parametrach synchronizacji WzA was marked as the answer
A o nowej wersji czytali? 😁
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in problem z metodą dostawy allegro was marked as the answer
Kuriera zamawia się przez allegro ręcznie. Jak tego nie zrobisz, to nie przyjedzie. Paczkę zarejestruje punkt, jak ją tam dowieziesz.
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in opis przesyłki za krótki was marked as the answer
Oczywiście po każdej próbie wysyłki i zwrocie błędu wykonujesz poniższe czynności?
z PPM
wyślij z meu WYŚLIJ/ODBIERZ
?
Tutaj też masz tagi - co one generują?
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Brak Allegro Kurier Pocztex na liście dostaw w Sello 1.42.6 was marked as the answer
Czy zostały pobrane nowe dostawy z menu SELLO > Narzędzia... > Synchronizacja... ?
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Sello pozwala sprzedać dwa razy towar was marked as the answer
a to:
zmień na:
w trwających ma być tak:
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Token odświeżający niepoprawny (po przeniesieniu baz na nowy serwer) was marked as the answer
Odśwież token na nowej bazie. Nie pracuj na dwóch naraz bo się znów wysypie.
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Problem z wygenerowaniem listu UPS was marked as the answer
Niedawno dodawałem nowe konta do Sello i wszystko było identyczne. A błąd był podobny. Wystarczyło wszystkie ustawienia WzA przeklikać z użyciem OK. I wtedy to zaczynało działać.
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Allegro One Punkt problem z konfiguracją was marked as the answer
Twój ma 0 znaków. Wpisz tam coś.
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Synchronizacja produktów z Subiekt GT do Sello was marked as the answer
Np. opcja widoczna w menu z lewej strony:
-
MARCIN e-kupowanie.pl's post in Faktura wystawiana z SELLO - brak uzupełnionego pola kategoria was marked as the answer
To Twoja decyzja. Wszystko zależy od tego jak ustawiłeś Sello:

Sello NX